Stredoškolská učiteľka Laura Whitehurst z Kalifornie sa pred pár rokmi spustila so svojimi tromi maloletými študentami. V tom čase mal jeden z nich iba 16 rokov a radodajná učiteľka s ním otehotnela, za čo chalanisko zinkasoval ešte aj tučné odškodné!16-ročný žiak a jeho učiteľka Laura Whitehurst mali spolu ročný milenecký pomer, keď tu zrazu nemravná pani profesorka otehotnela. Dieťa sa narodilo v roku 2013 a krátko po pôrode Lauru zatkli. Bola odsúdená ako se*uálna násilníčka na polroka väzenia.

1154Prečítajte si tiež:
8 učiteliek, ktoré si TO rozdali so svojimi žiakmi!

 

Chalanisko si s učiteľkou nielenže vrzol, ale ešte na tom aj dosť dobre zarobil. Škola totiž aférku pred jeho rodičmi dlho tajila, čím žiakovi a jeho rodine spôsobila ujmu, za ktorú dostali odškodné vo výške 6 miliónov dolárov. Dnes už má chalan 21 rokov a jemu i učiteľke prislúcha na dieťa striedavá starostlivosť.

Prsnatá a nemravná učiteľka Laura Whitehurst

učiteľka otehotnela so žiakom

Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D