Herec, milovník žien a zlý chlapec si vybudoval vskutku zaujímavú povesť sprevádzanú se*uálnymi, drogovými a opileckými škandálikmi. Hviezda seriálu Dva a pol chlapa a filmov Horúce strely sa počas svojej kariéry prechľastal a prešukal do prvej ligy hollywoodskych hercov. Aj taký chuligán ako Charlie Sheen skrýva mnoho zaujímavostí. Tu je 15 tých najlepších!

Jeho skutočné meno je Carlos Irwin Estévez. Stredné meno Irwin má na počesť doktora, ktorý mu pri pôrode zachránil život.

Sheen má dvoch starších bratov Emilia a Ramona, a mladšiu sestru Renée Estevez. Všetci jeho súrodenci sú herci.

Bol vylúčený zo Santa Monica High School po tom, čo ho zatkli za podvody s kreditnými kartami.

V roku 2006 bol magazínom Maxim zaradený na 2. priečku v zozname Top 10 žijúcich legiend s*xu po tom, čo údajne spal s viac ako 5000 ženami. Jedným slovom – frajer!

Charlie je obrovským fanúšikom baseballu. V roku 1996 si kúpil väčšinu miest na sedenie za ľavou časťou ihriska na štadióne Anaheim za 6 500 dolárov. On a jeho traja priatelia sedeli v 20 radách a čakali na to, že chytia loptičku na domácom ihrisku. Odišli s prázdnymi rukami.

Charlie Sheen bol nominovaný spolu až 7x na ocenenie za rolu v seriáli Dva a pol chlapa. Ani raz sa mu nepodarilo zvíťaziť.

Búrlivák Charlie miluje tetovania. Jeho telo je pokryté 12 tetovaniami rôznych motívov, napr. drak so slnečnými okuliarmi či raja na ľavom členku.

Charlieho Sheena vyhodili zo seriálu Dva a pol chlapa po tom, čo požadoval 3 milióny dolárov za jedno natáčanie, pretože sa cítil nedostatočne ocenený vzhľadom na popularitu seriálu. Zarábal 1,8 milióna za časť.

Škandalózny herec má strach z čajok.

Charlie Sheen získal svoju Hviezdu na Chodníku slávy v roku 1994.

V decembri 2009 ho zadržali po útoku zbraňou na manželku Brooke Mueller.

Jedného dňa chcel svoje číslo poslať Justinovi Bieberovi v súkromnej správe. Omylom však zdieľal svoje číslo verejne na Twitteri. To viedlo k množstvu telefonátov a nakoniec si musel číslo zmeniť.

charlie sheen

V roku 1998 bol hospitalizovaný v dôsledku predávkovania kokaínom a bol v cele predbežného zadržania v Kalifornii pre predchádzajúcu drogovú činnosť, neskôr absolvoval odvykaciu kúru. Celkovo minul približne $ 500,000 na prostitútky a drogy pred tým, než sa odhodlal na odvykačku.

17. novembra 2015 Sheen verejne odhalil, že je HIV pozitívny – svoju diagnózu poznal už o 4 roky skôr.

„Radšej zomrieť s AIDS-om ako s plným vajcom“

Zdroj: ohfact.com, zaujimavysvet.sk, wikipedia.org | Foto: giphy.com, dvaapolchlapa-online.eu