Rozmýšľali ste niekedy nad tým, čo si myslí žena počas se*u? Ak máte dlhodobý a vyvážený vzťah, väčšinou to budú len pozitívne pocity a radosť. Ak však nie je spokojná a vy nie ste zrovna najlepší milenec, tak to budú pravdepodobne aj niektoré z nasledujúcich vecí. 

1. To bol môj telefón?

Poznáte to. Ste v tom najlepšom, nič nevnímate, ale ona si to až tak neužíva a zrazu sa niečo rozvibruje. Ak nebude trochu perverzná a nepriniesla si do postele vibrátor, bude to pravdepodobne mobil a rozmýšľa, že by si radšej pozrela nové statusy na sociálnej sieti.

2. Hmmm, to nie je to, čo som očakávala

Priznajte sa, určite ste už premýšľali, či je veľkosť vášho penisu dostatočná a pre ženu uspokojivá. Akosi to má každý z mužov zakódované v hlave. Konečne sa teda dostanete k tomu veľkému odhaleniu a… BUM! Jej výraz nie je zrovna to, čo by ste si predstavoval. No verte, že ani ona to nečakala.

3. On už skončil a ja som ešte len začala!

Tie ženy, čo? Stále na ne čakáme a všetko im trvá dlho. A inak tomu nie je ani pri se*e. Mužovi stačí pár pohybov a už to ide, avšak žena, kým sa dostane do správnej nálady a k vyvrcholeniu, my už máme dávno po zábave.

4. Myslím, že sa mi chce prdnúť

Naozaj, toto nie je problém len u nás, ale aj nežnejšie pohlavie občas prevádza tento prirodzený biologický proces. Ak si dala na obed niečo, čo dokáže žalúdok poriadne potrápiť, určite sa nebude chcieť pred vami ukázať v takomto nie veľmi erotickom svetle.

5. Čo to robí? Toto ma má vzrušovať?

Väčšina mužov má nejaké tie svoje úchylky, ale predtým, ako sa ich rozhodnete vyskúšať na partnerke, mali by ste nenápadne zistiť, či sa to páči aj jej. Nie každá má rada lízanie chodidiel a jazyk v uchu. Niektorým to môže byť nepríjemné a rozhodne si to nebudú užívať tak, ako vy!

6. Nie som pri tejto polohe tučná?

Zatiaľ čo vy striedate polohy podľa toho, ako sa vám páčia, ona pri nich rozmýšľa o tom, či práve táto je vhodná pre jej telo. Neprevísa mi tuk tu alebo tam? Nemám veľký zadok? No povedzte, nie sú tie ženy rozkošné?

7. Pŕŕ, spomaliť s tým jazykom

Najprv ju poteší, že chcete dopriať potešenie aj jej, ale ak chcete byť len rýchly a nie dôkladný, narobíte si viac škody ako úžitku. Nie je to závod, ale ide o to byť naozaj precízny. Pamätajte, pomaly ďalej zájdeš!

8. Prečo nepošle toho psa preč?

Máte doma psa a ten je, samozrejme, zvedavý, čo sú to za zvuky a čo sa to deje. Vám je to šuma-fuk, no jej to nie je dvakrát príjemné, ale zároveň vás nechce ani rušiť pri vašom heroickom výkone. Snaží sa mu telepaticky vysvetliť, že by mal odísť, ale on stále nič, ešte sa začne aj uspokojovať. Tak to je naozaj vrchol!

9. Nehovor mi, že ma miluješ

Okej, ak ste spolu dlhšiu dobu, prečo nie. Ale ak ste panic, máte prvý se* a ste spolu chvíľu, rozhodne to nepokazte týmto slovným spojením. Rozhodne to tak necíti aj ona, pretože ste ju pravdepodobne ani neuspokojili a zabili by ste tým celý vzťah aj náladu.

10. Musím ísť čúrať!

Nič nezabije náladu viac, ako keď jeden z dvojice musí ísť zrazu počas predohry na záchod. Aj keby ste sa poriadne umyli, nikdy to už nebude také dokonalé. Ale nebojte sa, nestáva sa to len vám, aj ona by si občas chcela odskočiť.

11. Ak by sme skončili rýchlo, mám ešte  sedem hodín dobrého spánku.

Se* je pre ňu tak dobrý, že sa pozerá na hodiny a zisťuje, že je čas ísť spať. Ak by ste sa už konečne prestali snažiť ju uspokojiť, stále by si do rána stihla dobre pospať. Takto premýšľa o tom, že po tomto bude ráno určite unavená a bude si musieť dať dvojitú dávku kávy.

12. Zlý otvor… zlý otvor… ZLÝ OTVOR !!!

Máte slabší zrak, ste opitý alebo ste jednoducho neschopný nájsť ten správny otvor? Ak si myslíte, že ste ho už našli a zrazu sa jej oči nejako divne rozšírili, tak ste pravdepodobne našli ten druhý…

13. Fíha, niekto sa potrebuje oholiť

Nielen muž, ale aj žena očakáva, že sa budete o seba starať aj tam dole. Určite je pre ňu “príjemné” pozerať sa na chlpatý prales, v ktorom by našla ktovie čo. Na orálny se* radšej rovno zabudnite.

14. Čo mám robiť s týmito vecami?

Teraz myslíme semenníky. Väčšinou len zavadzajú a ak sa s nimi chce trochu pohrať, tak sa hneď sťažujete, že to bolí. Ak už navyše gravitácia začína víťaziť, nevie si dať vôbec rady, čo s nimi. Skúste jej pomôcť a dať si predtým sprchu, možno to pomôže.

PS: Keďže vôbec netušíme, čo si ženy počas se*u myslia, uvedené informácie berte s rezervou a nadhľadom! Ale ak chcete vedieť, čo si naozaj myslia, prečítajte si článok jednej z nich: Mozog ženy sa nikdy nezastaví! Aké myšlienky produkuje v jej hlave po se*e?

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter M.
Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.