Len máloktorá žena sa stane hviezdou v slávnom Hollywoode a ešte menej je tých, ktoré možno považovať za tie najkrajšie v celosvetovom šoubiznise. Ukrajinka Milena Markovna Kunis alias Mila Kunis je však rozhodne jednou z tých vyvolených! 

Milena Markovna Kunis, známa pod menom Mila Kunis, je slávna herečka, ktorá sa narodila 14. augusta 1983 v ukrajinskom meste Černivci. V roku 1991 však ako 7-ročná odišla aj s rodinou do USA, kde prijala americké občianstvo. Už o tri roky neskôr si ju všimol tamojší agent a mladučká Mila sa dostala do niekoľkých reklám či televíznych programov.

Krátko potom sa stala hviezdou úspešného seriálu Tie roky sedemdesiate. Netrvalo dlho a zo seriálov presedlala na filmy, pričom z tých najslávnejších môžme spomenúť napríklad Kopačky, Čierna labuť, Friends with Benefits alebo Ted. V poslednom období sa ale venuje hlavne rodine, nakoľko od roku 2012 tvorí pár s hercom Ashtonom Kutcherom, s ktorým už majú dve deti. V roku 2015 sa zosobášili.

Aj napriek manželským a materským povinnostiam si však našla čas aj na svoju prácu a v roku 2018 sa objavila ako hlavná postava v snímke Špión, ktorý ma dostal. Hoci má Mila dnes už 35 rokov a je dvojnásobnou maminou, stále sa radí k najkrajším ženám Hollywoodu a pre mnohých chlapov je stále tou najkrajšou. Nasledujúca fotogaléria je jasným dôkazom toho, že právom!

Mila Kunis

Foto: Instagram/Mila_kunis, YouTube