Človek by ani neveril, koľko vecí je v našich životoch, s ktorými sa denne stretávame a z celej duše ich nenávidíme. Tak napríklad: 

Keď zistíme, že došlo pivo

Poznáte to, večer idete do svojej obľúbenej krčmičky na svoje „jedno orosené“, čo sú v preklade štyri pivečká, v správnej teplote a v správnych intervaloch po sebe idúcich. Kde tu zrazu príde čašník a povie, že im došlo pivo. Ako sa to v roku 2015 pre pána kráľa môže stať, že niekde dôjde pivo. Je nám jedno, že je polhodina do záverečnej a zajtra ráno privezú sudy. My-máme-smäd!

Jedlo a hlad

Strašne by nás zaujímalo, kto to takto nastavil. Nemôžeme nič robiť, lebo sme hladní. Keď sa najeme, sme ustatí a len by sme oddychovali. Keď nám vytrávi a konečne nám začne ísť práca od ruky, ani sa nenazdáme a už nám zase začne škŕkať v bruchu. Vraj to zásadným spôsobom vyriešili v Rusku, kde vynašli tabletku, ktorú keď zjete, nemusíte celý rok nič jesť. No hurá! Malý háčik je, že tabletka má asi štyri tony… :(. To nás môže zachrániť iba tento výrobok:

Ide na dračku: jedlo v prášku ako úplná náhrada stravy!

Keď sme hladní, nemôžeme nič robiť, keď sa nejeme, len by sme ležali.

Nadržanosť

Aj keď toto nemalo byť v zozname „čo nenávidíme“, pretože je vlastne úplne skvelé mať chuť na sex. Ak sú, samozrejme, poruke nejaké ženy. Ak nie sú poruke žiadne, ktoré by sme dali dole, dostáva sa nadržanosť na zoznam nie veľmi príjemných vecí. Našťastie si vieme poradiť ručne stručne :). Že fuj? Dievčatá, ruku na srdcia, teda vlasne na… vy si to nerobíte? A čo táto štatistika:

Šokujúce čísla pornoservera Pornhub

nasraty-muz-1

Ponožky a trenky a iné prádlo + pranie atď.

Bože, kto vymyslel trenky? A kto do riti ponožky? Nie, že by nám vadili pri nosení, ale každý deň vyzúvať, upratať,… Ráno čisté a večer zase vyzliecť. Už to samotné striedanie spodného prádla je tak veľmi na obtiaž, nie ešte riešiť logistiku okolo špinavého prádla, prania, žehlenia, skladania a uloženia do skrine. Už len čítanie týchto činností v tomto článku je pre nás náročne, nie ešte sa o to starať. No jasné, už ich počujeme „Zase si nechal tie ponožky v kúpelľni na podlahe?! Kto to má po tebe stále zbierať?“ No kto by to mal asi zbierať, veď predsa vy, dievčatá naše milované, prečo by sme vás tak veľmi ľúbili? Alebo nie:

Frajerka je strata času! 8 dôkazov, ktoré vám doteraz nedošli

Riad

Ó nebesia! Riad! Ako len nenávidíme riad! Petícia za umývačky riadu v každej domácnosti! My, nešťastníci, čo nemáme umývačku a žijeme sami, sme skúšali techniky, ako mať iba dva taniere, dve šálky, dva poháre a po dva príbory. Chvíľku to funguje, pretože vás to donúti umývať pred jedlom – pretože si nemáte na čo naložiť – no zlé je, ak viete, kde ste schovali ten zvyšok. Pretože na viac ako 100% príde situácia, kedy jednoducho „teraz nemáte čas umývať jeden z toho páru“ a zoberiete tie odložené čisté. No a potom je riadov plná výlevka a keď už dôjdu úplne všetky, opatrne vyťahujeme tie najmenej špinavé, aby sme si opäť mali na čo naložiť.

– dobrý deň, máte umývačku riadu ?

– áno mám …

– toto sú nové tablety do umývačky, nechcete si kúpiť jedno balenie?

– Oľga, poď sem… Budeš to žrať ?

Reklamy v TV

Pozeráme priamy prenos svojho obľúbeného hokejového mužstva, celý čas to na ľade medzi mančaftami vrie, zápas sa vyvíja nervózne – už už sa schyľuje k pästnému súboju… A keď hráči konečne zhodia rukavice a začína vytúžená kuca-paca, oni dajú reklamu!!! LEBO SA NEHRÁ. Kedy už konečne aj v TV pochopia, že hokej je aj o tých bitkách a že ich chceme do pekla vidieť?! Vie nasrať!

Striedanie dňa a noci

Nie sme žiadne ranné vtáčatá, radi si pospíme, najmä cez víkendy po prehýrených nociach. Potom má človek kúsok zo dňa a hneď je tma. Kto vymyslel toto neustále striedanie dňa a noci? A prečo vlastne chodíme spať? Je to strata času, my chceme žiť, baviť sa, sexovať, pozerať šport, cestovať, užívať si zážitky a venovať sa tomu čo nás baví – nech je to napríklad aj niečo tak stupídne ako práca :). Už by na to zbytočné spanie mohli niečo vymyslieť. Máme pocit, že farmaceutický priemysel v poslednú dobu spí! Asi má noc :(.

nasrata-zena

WC potreba

Hneď po jedle ďalšia zbytočnosť. Sadneme si k nejakej práci alebo zábavke, chvíľu sa sústredíme, a už dupkáme nohou, lebo mechúr sa ozýva, alebo večera chce ísť von a stále do kolečka. Ale len čo pomaly spláchneme, už sme hladní, už by sme niečo zblíňali a stále dookola. Idete na malú, vypijete pohár vody a poď-ho znova na malú a stále dookola. Kto toto do pekla vymyslel a načo je to dobré? Vyhlasujeme, že je to strata času a treba to riešiť.

Umývanie zubov

Tak toto je hovadina v našich životoch na pohľadanie. Viete koľko života strávite takou hlúposťou ako je umývanie zubov? Nehovoríme, že si ich nemáme umývať, ale do pekla, len čo si ich ráno umyjeme, už ich máme zagebrené od raňajok. Jasné – umývajte si až po raňajkách. Dobre, a koľko vám to po tých raňajakých vydrží? Po prvú cigaretu?

Holenie

Holenie je ďalší prípad na holenie :), hneď po umývaní zubov a s prichádzajúcou hipsterskou generáciou voláme na ešte väčší poplach. Ak si totiž niekto myslí, že sa stane hipsterom a na holenie sa jednoducho vykašle, musíme vás upozorniť, že tento novodobo moderný štýl je ešte náročnejší na úpravu fúzov ako holenie samotné. O bradu sa treba starať, inak by sme vypadali ako stará metla. Česanie, umývanie, natieranie, vodičkovanie a čo-my-vieme-ešte-aké-ovanie, no brr.

nasraty-muz-3

Pomalý internet

Úplne najväčšie otáčky, najväčšie prúsery a najsilnejšie trhačky vlasov sú práve z pomalého internetu. Kde TO SME do prčic? Rok 2015 a uprostred krajského mesta máme na mobile EDGE? Pred 7. rokmi bol EDGE štandard a ako-taká prijateľná rýchlosť. Dnes, prosím, čakáme všade LTE/4G a doma optické linky s viac ako 100Mbit. A to nie len pre sťahovanie, čakať sa nám nechce ani pri odosielaní súborov. A hlavne, aby išiel rýchlo manmagazin.sk :).

Keď dôjde hajzelpapier

Povedzme si úprimne, pomalý internet, holenie alebo neustála potreba chodiť do tej malej miestnosti s časopismi a hore-dole pendlovať s doskou na záchodovej mise, lebo raz sa nám chce to a druhýkrát ono. Čo je to oproti tomu, keď sa tam ocitnete – chráň-pán niekde mimo domova na veľkej potrebe bez toaletného papiera. Na WC si pre tieto prípady treba zásadne nosiť na toaletu minimálne telefón, s ktorým by sa dalo zavolať „o pomoc“, pretože tento problém má na svedomí často čierne konce…

Čakať na to, kým sa ženské vystroja

Perlička pre všetkých chlapov na úplný záver. Veta „chystaj sa ideme….“ znamená, že si môžeme ešte na hodinku otvoriť manmagazin.sk. Zákon schválnosti, ako najlepšie fungujúci zákon v našej krajine, tu platí vždy a na 100%: nech sa začneme obliekať v ktoromkoľvek okamihu, skončí to niekoľko desiatok minút trvajúcim čakaním na dokončenie procedúr okolo ženského outfitu/vizáže na vašu polovičku. Po tom, čo dostaneme víťazoslávne zdelenie, že môžeme ísť, väčšinou zistíme, že sme kvôli nekonečnému čakaniu z nudy, niekam položili kľúče alebo peňaženku, na čo pri asi 20 sekundovom hľadaní, dostaneme „kefu“, že sa nakoniec čaká aj tak na nás.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.