Tieto vychytávky pre dievčence sú miestami životu nebezpečné a keď ich uvidíte, zaručene vás prejde chuť na sex. Pôvodne boli vyrobené ako výrobky proti znásilneniu či príslušenstvo proti obťažovaniu, z ktorých mnohé stále čakajú na svoje uvedenie na trh. Ak si ich ale z pomsty zoženie tá vaša, máte po ptákách. Doslovne. 

Zubatý kondóm

Špeciálny ženský kondóm, vytvorený Dr. Sonette Ehlers, má na sebe veľmi nepríjemné zúbky. Pri kontakte sa zarežú do kože a na ich odstránenie je potrebný lekársky zásah a hrozí aj trvalé poškodenie mužnosti. Cena: 2 doláre.

sialene vynalezy

Tampón s ihlou

Švédka Anita Ingmarsdotter si dala patentovať tento špeciálny tampón, ktorý funguje veľmi premyslene. Na svojom konci nesie ostrú ihlu, ktorá sa pri styku zabodne do penisu. Auč. Táto vecička sa ale za 10 rokov od svojho vzniku nedostala na predajné pulty.

sialene vynalezy

Chlpaté pančuchy

Na čínskej verzii Twitteru sa v roku 2013 objavila táto fotografia dievčiny s nohami ako tarzan. Vysvitlo však, že ide o nový vynález chlpatých pančušiek, ktorý má odradiť chlapský záujem. Asi to ale nefunguje na týpkov, ktorí ulietavajú na naturálnych horských ženách.

sialene vynalezy

Pracka s labyrintovým otváraním

Skupina švédskych teenageriek zostrojila špeciálnu pracku na opasok, ktorá sa len tak ľahko neotvorí. Potrebujete na ňu obidve ruky a navyše musíte prejsť cez labyrint, aby ste sa trafili do správnej pozície na odomknutie pracky. Baby ich predávajú po 50 dolárov.

sialene vynalezy

Podprsenka s elektrošokmi

Trojica indických študentov zostrojila bielizeň s GPS systémom, prepojeným s mobilom, tlakovými senzormi a príslušenstvom, ktoré vysiela elektrošoky. Ak tlakový senzor zachytí neželané pohyby, ako stláčanie a mačkanie, zariadenie v podprsenke vyšle do kozofila približne 3,800 kV.

sialene vynalezy

Vstrekovač

Ira Sherman je umelec, ktorý vytvoril toto dômyselné zariadenie s dvoma vztlakovými striekačkami, ktoré sú napustené sedatívom a farbivom na tetovanie. Pri pokuse o styk striekačky vypustia svoj obsah skôr ako chlap, ktorý tak ostane ležať osprostený a dosť zle potetovaný.

sialene vynalezy

Elektrická bunda

Dve indické študentky módnej technológie vyrobili bundu nabíjateľnú na 110 voltov. V prípade neželaných chmatov vašich ručičiek sa po stlačení gombíka bunda nabije a vy schytáte knock-out. Tie sa vo svojom odbore teda vyznajú.

sialene vynalezy

Pasca

Ďalší z vynálezov Ira Shermana je pasca v tvare opasku, ktorá sa v prípade potreby bude tváriť ako pasca na myši s dvomi ostrými hrotmi. A tá myš… nechcite vedieť.

sialene vynalezy

Kostým automatu

Módny dizajnér Aya Tsukioka vytvoril oblečenie, ktoré premení jeho nositeľku na falošný automat. Takto sa presúvať po ulici alebo po byte je ale asi trochu nepraktické a na konci dňa by mohla dotyčná skončiť aj v bielom plášti.

sialene vynalezy

Nezničiteľné šortky

Newyorská spoločnosť AR Wear predstavila svoje bežecké šortky, spodné prádlo a cestovné šortky, ktoré sú odolné voči stiahnutiu, strhnutiu aj rozrezaniu. Ak sa niekedy stretnete s podobne šialenými vynálezmi, vezmite nohy na plecia a poraďte si radšej ručne stručne na najlepších hanbatých stránkach.

sialene vynalezy

Bonus :)

A tento vynález je úplne zadarmo.

Zdroj a Foto: oddee.com, buzzfeed.com, Youtube