Chlapi majú svoje univerzálne chápanie toho, čo sa má medzi kamarátmi robiť a čo nie. Takzvaný ,,Bro Code” nebol ale nikdy spísaný, a preto sme sa posnažili priniesť vám jeho najzákladnejšie body aspoň my.:)1. Nepodryješ

Z kamaráta si môžete robiť srandu dovtedy, kým nemá práve pri sebe ženu, ktorú sa pokúša zbaliť. To, že na neho vytiahnete jeho alkoholizmus a všetky spoločné návštevy bordelov, mu veľmi nepomôže.

2. Nepodrazíš

Ak si kamarát začne vymýšľať príbehy a tvrdenia, aby zapôsobil na dievča, nepodrazte ho. Pokojne mu dosvedčte aj to, že extra veľké prezervatívy začali vyrábať práve kvôli nemu.

3. Nepodceníš

Pokiaľ váš kamarát dostane infarkt počas benchpress-u, najskôr mu naložte viac závažia, až potom volajte 112. Nech je za frajera, ak by k nemu poslali príťažlivú zdravotníčku.

4. Nepotopíš

V prípade smrti alebo vážneho zranenia, vymažte kamarátovu históriu prehliadania z PC, zmeňte prístupové heslá na sociálne siete a odstráňte kontakty všetkých bokoviek, nech naňho ľudia spomínajú iba v dobrom. Hlavne jeho priateľka či manželka.

heck

5. Nezatajíš

Ak zistíte, že frajerka podvádza vášho kamaráta, nielenže mu to povedzte, ale ponúknite sa, že jej nase*iete pred dvere. S láskou, samozrejme.

6. Neprivlastníš

Ten, komu patrí hracia konzola, je vždy player 1. Nevadí, že ste si priniesli vlastný ovládač.

7. Neohrozíš

Údery a kopance do rozkroku nie sú nikdy povolené, NIKDY. Čo sme ženy?

8. Nepreberieš

Ani raz nerandite s ex vášho najlepšieho kamaráta ihneď po ich rozchode. Myslite na to, že spermie prežívajú v ženskom tele až týždeň. Navyše ste jej predsa možno n*srali pred dvere.

co chcu zeny od muzov

9. Nenahmatáš

V prípade, že sa zúčastníte trojky (muž, žena, muž), nepozerajte sa kamarátovi do očí a nedotýkajte sa jeho “náradia”.

10. Nepreriekneš

Keď vám zavolá kamošova frajerka a spýta sa, či neviete, kde je, vždy odpovedzte, že u vás, ale musel si odskočiť na WC. No a čo, že už 5 rokov nebývate na Slovensku.

11. Nezdeptáš

Ak váš kamarát zasnene rozpráva o svojej novej známosti, aká je super dravá v posteli, odpoveď: ,,Ja viem” nie je prijateľná.

yoda1-e1446595804475

Autor| LukasK Foto| screenrant.com, theawesomedaily.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K.
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.