Život na vysokoškolskom internáte je divoký a každý deň prináša niečo nové. Nové žúrky, nových ľudí. Aspoň prvé dva roky. Potom sa to už začína dostávať do normálu a pomaly prichádzajú aj vážne vzťahy. Pokiaľ ste žili aspoň jeden semester na internátnom zariadení, tak viete, o čom hovoríme. Teraz vám ponúkame niekoľko príbehov, s ktorými sa nám zdôverili naše dievčatá v redakcii :-) Pri niektorých vás možno aj zamrazí. Čestné pionierske – všetky sú pravdivé! Mená sú pochopiteľne vymyslené, naše redaktorky sú hanblivky ;-)

Beáta: Atraktívna blondínka z východného Slovenska. Mala za sebou pár vzťahov, dokonca aj so staršími mužmi, no stála bola panna. Áno, aj 20-ročné kočky môžu byť panny, aj keď chodia na žúrky, fajčia a pijú… no svoju nepoškvrnenosť si ešte nedali zobrať. Na diskotéke sa zoznámila s jedným týpkom, ktorý býval na rovnakom internáte. Občas zašla k nemu na izbu, no se* akosi stále neprichádzal. Asi po polroku prekonávania rôznych mét prišlo už aj na tú poslednú. Odvtedy sa táto slečna tak rozbehla, že takmer každú noc si to s mladým mužom rozdávala niekde inde. V spoločných sprchách, v suteréne či v kuchynke na spoločnej chodbe, kde bolo ďalších x izieb. Niekedy sa dvojici dokonca podarilo vymáknuť ďalší nadržaný pár, ktorý taktiež okolnosti prinútili zájsť na miesto, kde môže aj v noci, ktokoľvek vtrhnúť. A takto si to Beáta nakoniec odsúložila celých päť rokov, ale pozor, chlapov nestriedala ako ponožky, stále to bolo len s jedným, s ktorým cesty sa jej rozišli po tom, ako dostala diplom o ukončení vysokoškolského štúdia.

Manmagazin.sk dodáva: Týmto dievčenským prísahám, že mali počas školy iba jedného, by sme príliš neverili. Ale dobre no.

Zuzana: Na prvý pohľad slušná baba. Občas si dala nejaké šatočky, ale nikdy nič vyzývavé. No jej oblečenie bolo vždy drahé a značkové. Nebola z bohatej rodiny ani zlatokopka, no peniaze si nezarábala zrovna dokladaním tovaru v supermarkete. Keď padla určitá večerná hodina, po Zuzanu v minišatách a na 12 cm štekloch, spolu s kamoškou v rovnakom outfite, čakala vždy pred intrákom veľká čierna audina. Babenky nastúpili, odviezli sa ktovie kam (na erotický privát?), ráno o šiestej z auta vystúpili, pozdravili vrátničku „dobré ráno“ a šli spať, aby boli v škole opäť za vzorné študentky.  

Manmagazin.sk dodáva: Hej, na se* privát. Je ich plné mesto. 

Táňa: Pohybovala sa v partii samých báb, ktoré takmer každý deň vymetali podniky. Žúrku začínali na izbe a na diskotéku odchádzali so slovami – „dnes nechcem spať doma“. Snažili sa jednoducho zbaliť silou-mocou nejakého fešiho, aby si vrzli. Táto fráza bola pre nich aj akousi súťažou. Dievčatá však nakoniec boli rady, že sa „po vlastných“ dostali aspoň do svojej postele, nie to ešte do cudzej. Napokon sa spomínanú súťaž podarilo vyhrať práve Táni. V jeden večer sa z diskotéky vyparila, nikto nevedel, kde je, čo je. Spala u neznámeho týpka, od ktorého sa ráno odplazila tak rýchlo a bez slova, ako to zväčša robia chlapi. Bolo jej z neho na grc a na izbu sa vrátila so slovami „dúfam, že ho už nikdy v živote neuvidím“… a v tom zistila, že si u neho nechala peňaženku so všetkými dokladmi :D

Manmagazin.sk dodáva: Ne-prí-jem-né. Takže si to na obed rozdali znova? :)

Maťa: Tento príbeh bude hodný hororu, ale áno, aj on sa odohral za stenami internátnej izby, na ktorej si svorne žili dve kamošky. Až pokiaľ jedna neschytila nožnice a nedobodala tú druhú. Dobodanú Maťu našli jej rodičia, ktorí ju akurát vtedy prišli navštíviť. Tento príbeh nám ale vyrozprávala vrátnička jedného vysokoškolského internátu a podľa jej slov brali obe pervitín, takže boli tak trochu mimo. Taktiež prezradila motív tragédie, ktorým bolo vraj zistenie, jedna z nich práši s tej druhej otcom.

Manmagazin.sk dodáva: Wow! Se*, drogy a rock-and-roll, teda… nožnice.

Janka: Bola typickým príkladom baby, ktorá síce mala frajera a v podstate ho ani nepodvádzala, ale klamala ho riadne. Keďže nechcela, aby jej ušlo niečo, čo si užívali všetky jej kamošky. Robila to veľmi šikovne. Z diskotéky sa vrátila reálne o druhej v noci, zaliezla pod perinu, aby v telefóne znela ešte autentickejšie a poprípade, keď jej frajer kázal, aby mu poslala MMS ako leží v posteli, spravila aj to… a potom odokryla perinu a na izbe jej nebolo. Až o šiestej ráno, kedy frajer už dávno zarezával v robote a myslel si, že jeho princezná si krásne „odfukuje“.

Manmagazin.sk dodáva: Že nám dievčatá klamú dobre vieme. Pre pokoj a harmonický vzťah sa tvárime, že vám to baštíme.

PS: Ak máte frajerku, ktorá býva na intráku, vaša žiarlivosť a obavy o jej existenciu sú na mieste. Ruku na srdce, čo tá bloncka minulý víkend, hmm? :)