Ženy sú zvláštne stvorenia a pochopiť ich myšlienkové pochody sa niekedy zdá byť nemožné. No nás zaujímalo, čo si tieto krehké stvorenia myslia o mužskom tele a o mužoch vo všeobecnosti. Pýtali sme sa ich, čo by robili, keby dostali mužské telo na 24 hodín. Takéto odpovede ste určite nečakali! Nasledujúcich 10 mladých slečien má naozaj šokujúce postrehy týkajúce sa mužského tela, no nejednu z nich, ako sa dalo predpokladať, zaujíma predovšetkým “prirodzenie”.

Monika, 19:

Keby som mala tú možnosť, tak by som sa sexy obliekla, zbalila by som dáku namyslenú pipku, pretiahla ju a potom poslala k vode. A chcela by som skúsiť, aké je to byť gay, ale len do určitej miery, samozrejme. Hahaha.

Betka, 21:

Zo všetkého najviac by ma asi bavilo čúrať postojačky, takže by som veľa čúrala.

Elena, 23:

Mužský orgazmus je pre mňa záhadou, takže to by som si isto skúsila. No a asi nič iné, muži sú dosť úbohé stvorenia,  hlavne v dnešnej dobe, keď už mnohé veci môžu robiť aj ženy. V minulosti to bolo asi iné, keby som bola žienka domáca, isto by som chcela ísť do práce a zarobiť vlastné peniaze, kúpiť si čo chcem, prípadne ich prepiť s kamošmi v krčme, ale to všetko v dnešnej dobe môžem aj ako žena. Jediný rozdiel dnes medzi mužmi a ženami je, že nemáme penis a aj na to mám svojský pohľad. My ich môžeme mať koľko len chceme… ibaže vždy len na chvíľku.

Nikola, 27:

Asi by som sa celý deň hrala s vtákom a honila si. No a potom by som skúsila baliť ženské, keďže chlapom to ide tak ľahko.

prostitutky-na-private-v-budapesti

Lenka, 20:

Išla by som na nejaký chlapský večierok, aby som zistila, o čom sa muži bavia, keď nie sú v prítomnosti žien. A keby to bolo v lete, tak by som určite všade chodila hore bez. Konečne by sa na mňa pri tom ľudia nepozerali divne.

Kaja, 27:

Ja by som si sama vyhonila a potom by som sa vyspala s nejakou kočkou, aby som zistila, čo pri tom cíti muž. A ešte by som chcela vyskúšať ten pocit, keď sa vám postaví pri pohľade na peknú ženskú. To by ma naozaj zaujímalo, ako sa to deje.

Janka, 28:

Ja by som určite bola chlap – gentleman a správala by som sa k žene ako k princeznej, nech to odkukajú ostatní chlapi a nech sa tak správajú aj oni.

Lucia, 30:

No ja by som si asi takýto deň vyskúšať ani nechcela, už len z toho dôvodu, že by sa mi medzi nohami hompáľal verzajg, ktorý by mi celý deň zavadzal a znervózňoval ma. Obdivujem chlapov, že sú ochotní toto nosiť po celý život.

Mirka, 27:

Asi by som si išla kúpiť sexy mužské oblečenie a skúsila by som žmurkať na ženy, či by som ich zbalila, a tak by som zistila, či som fešák.

Veronika, 26:

Šla by som na kúpalisko a v šatni by som okukovala fešných chlapov a ich bimbasy. S tými najkrajšími by som sa skamarátila, ukázala by som im svoju fotku a pýtala by som sa na ich názor na babu na fotke. Na druhý deň, keď by som už znovu bola žena, flirtovala by som s tými, ktorým som sa páčila.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radka K
Mladá študentka, ktorá rada vníma svet a ľudí okolo seba kreatívnym očkom. Miluje rozprávky, prírodu, svojho psíka a občasné výlety mimo realitu.