Hovorí sa, že škodoradosť je najlepšia radosť a pomsta je sladká. Takže rozhodne nikomu nič nedarujte! Najlepšie bude, keď otočíte súperove zbrane proti nemu. Ak ich ešte trochu vytuningujete, bude to stáť dvojnásobne za to. Aké požičaj, také vráť + pár bonusov navyše! Hehehe…!  1. Jazdite pomaly.

Na diaľnici maximálne 90 km/h, v obci maximálne 30. Ideálne v úsekoch, kde sa nedá predbiehať.

  1. Jazdite rýchlo.

Bez obmedzenia. A veľa predbiehajte. Plus tomu šoférovi, ktorého budete obiehať, ešte aj škodoradostne zakývajte.

  1. Trúbte.

Trúbiť na niekoho, keď nič neurobil je zločin, ktorý sa neodpúšťa. To je, ako keby ste nadávali na jeho matku, alebo povedali, že jeho frajerka je škaredá a tučná.

  1. Choďte podľa predpisov.

Najlepšie v úsekoch, kde policajti nikdy v živote nemerali, alebo niekde, kde sa ideálne predbieha. Napríklad na dlhej rovinke. Ak vás niekto začne predbiehať, pridajte, akože ste si to s tou rýchlosťou práve rozmysleli.

  1. Parkujte na doraz.

Dva centi vpredu a dva vzadu. Zakliesnite všetkých okolo, hlavne vtedy, keď viete, že odtiaľ nebudete vychádzať ako prvý. Veď predsa šetríte miesto pre ostatných!

  1. Parkujte na miestach pre invalidov.

Ideálne ak máte veľké čierne naleštené SUV s protekčnou značkou. No čo, invalidi nemôžu byť úspešní? To je diskriminácia!

  1. Cyklisti, jazdite vo dvojici.

Cyklovýlet si treba užiť! Maximálnou rýchlosťou 5 kilometrov za hodinu, pekne vo dvojici vedľa seba. Pokojne si debatujte. Šoférov okolo a ich trúbenia a výkriky si nevšímajte.

auto 1

  1. Poučujte o predpisoch.

Na mieste spolujazdca je to jedna z viacerých možností. Ideálne sú výkriky typu: „Brzdi!“ – „Stoj, veď tu je stopka!“ – „Pridaj, preboha!“ – „Nepredbiehaj do tej zákruty!“ – „Už si preraď na 4-ku!“ – „Sleduj tú cestu!“. Čím častejšie a intenzívnejšie výkriky, tým lepšie.

  1. Tvárte sa, že chcete prejsť cez cestu a nakoniec si to rozmyslite.

Urobte tak najlepšie vtedy, keď vám zastaví dobrosrdečný šofér a za ním sa vytvorí relatívne dlhá kolóna. Choďte a potom mu mávnite, nech prejde. On vám ešte raz ukáže, aby ste šli, veď predsa už stojí. Kývnite, že nie. A nakoniec, keď si už zaradí a bude sa chcieť pohnúť, kývnite mu, že predsa len cez tú cestu idete.

  1. Skritizujte jeho milované fáro.

Ideálne je kritizovať gumy, obľúbená je veta: „Niečo ti tam v motore klepká“, nezabudnite sa posťažovať na hluk, smrad a vysokú spotrebu. A, samozrejme, nevynechajte vetu: „Nejaké je lenivé to auto, to nejde rýchlejšie?“

BONUS 1: Prepichnite mu gumy.

Ak ste zákerák, prepichnete mu len jednu. Najlepšie zadnú vpravo, aby si to hneď nevšimol. Ak ste mega zákerné hovädo, prepichnete mu dve. Nikto predsa nenosí dve rezervy.

BONUS 2: Majte objektívne lepšie auto.

Objektívne lepšie auto a blažený úškrn na tvári. To sa jednoducho neodpúšťa.