Milovníci svetoznámeho webu s filmami pre dospelých (to znamená vy všetci) sa teraz určite pobavia. Prinášame vám 20 vtipných a zaujímavých faktov, ktoré ste o svojej obľúbenej stránke netušili.:) Keďže ju navštevujete so skalnou erekciou a pravidelnosťou, chceme, aby ste o nej vedeli všetko zaujímavé. Majú vlastný cvičebný program

A hádate správne, čo bude obsahom cvičenia. Stačí si do mobilu inštalovať aplikáciu a plniť BangFit program. Ak si myslíte, že to bude jednoduché, tak sa mýlite. Pri vývoji programu kompetentní spolupracovali s fitness expertmi. Video si môžete pozrieť TU!

Každá krajina má rada iné zvrhlosti.

V USA viedli v rebríčkoch za rok 2015 kategórie ako lesbičky alebo veľké vtáky (prekvapivo obľúbené je tu aj kreslené péčko), zatiaľ čo u susedných Čechov dominujú zakázaným stránkam ženy a kategórie female friendly a zrelé ženy.

fakty o peckovej stranke

Existuje webstránka s péčkovými komentármi na fotkách

Zahraničná webstránka zbiera vtipné fotky doplnené komentármi, ktoré sa objavujú pod videami pre dospelých. Je to jednoduché, nájdete si fotku a náhodný koment pod péčkovým videom a sranda je na svete.

fakty o peckovej stranke

Na Slovensku sa veľa péčka nesťahuje

Rebríček v tejto oblasti vedú USA (s celkovými 41 % dát), Veľká Británia a India. Slovensko sa nenachádza ani len v prvej dvadsiatke. Žeby nás to bavilo viac naživo?

fakty o peckovej stranke

Stránka použila v roku 2015 až 1892 petabajtov dát

Okrem toho aj 70 GB dát za sekundu. Ľudia sa pozreli spolu na 4 392 486 580 hodín péčka. To je 2,5-krát viac ako vôbec Homo sapiens existuje na Zemi. Môžete si slávnostne otvoriť pivo (alebo tú stránku), keďže ste svojou troškou do mlyna prispeli aj vy.

fakty o peckovej stranke

Chystajú sa natočiť prvé péčko vo vesmíre

Spoločnosť má už od ľudí vyzbieraných 3,4 milióna dolárov a zvyšok chce doplatiť sama. Ako hlavné herecké hviezdy sa predstavia Eva Lovia a Johnny Sins, ktorí budú musieť na pobyt vo vesmíre trénovať 6 mesiacov.

Štvrtina návštevníkov sú ženy

Ženy sa síce tvária, že tento žáner nesledujú, ale fakty nepustia. Až 25 % návštevníkov hambatých videí sú práve ony. Na Filipínach a v Brazílii je to dokonca až 35 % žien.

fakty o peckovej stranke

Počas športových udalostí a sviatkov sa leští menej

Počas Super Bowl alebo majstrovstiev sveta v hokeji sa v jednotlivých krajinách rapídne znižuje návštevnosť péčkových stránok. Chlapi sú mysľou inde a na prasačiny si nenájdu toľko času. To isté platí aj o sviatkoch ako Vianoce. To môže byť ale spôsobené častejšou návštevou svokry.

fakty o peckovej stranke

Prispievajú študentom na vysoké školné

Stránka prispela na drahé školné sumou 25 tisíc dolárov. Stačilo len poslať esej o tom, ako robíte ostatných šťastnými a priložiť 5 minútové video, kde o tom porozprávate. Aj vám hneď napadlo, čo by sa na to video najviac hodilo? :D A tiež by ste nejakú urobili šťastnou.

Majú špeciálny twerkovací robotický zadok

Vyvinuli špeciálny robotický zadok. Jeho využitie je čisto na vašej fantázii.

fatky o peckovej stranke

Zdroj | Foto: po*nhubcommentsonstockphotos.tumblr.com, jenpromuze.cz, Po*nhub, Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.