Aj keď tú svoju polovičku milujete ako koňa, určite existujú veci, ktorými vás vždy vie vytočiť. A toto je desať z nich. 

10. Kradne vám jedlo

Je to síce jeden z tých menších zlozvykov, ale časom vám to začne liezť pekne na nervy. Určite to poznáte. Ste na večeri v peknej reštaurácii a rozmýšľate, že si objednáte dezert. Vaša partnerka, samozrejme, nechce, lebo je najedená do prasknutia. Keď však začnete jesť, pozerá na vás ako na zjavenie, a tak jej ponúknete malú ochutnávku, ktorá zväčša tvorí polovicu dezertu.

9. Chodí vždy neskoro

Každý občas mešká, ale vo všeobecnosti platí, že ženy meškajú častejšie. Má to ale celkom pochopiteľný dôvod – musia sa dlhšie pripravovať. A čím dôležitejšie je stretnutie, tým sa budú dlhšie pripravovať a tým bude meškanie výraznejšie. Niektorí muži to vyriešili tak, že si začali dohadovať stretnutie skôr. Ak sa pôvodne chceli stretnúť o 19:10, žene povedali, aby prišla na 19:00.

8. Používa milovanie ako zbraň

Veľmi obľúbená technika. Ak ste spravili niečo naozaj zlé a naštvala sa, môžete skôr či neskôr čakať, že sex bude až potom, ako sa jej ospravedlníte, kúpite darček a pozvete ju do divadla na niečo neuveriteľne nudné. Ale niekedy sa treba obetovať…

7. Je závislá na telefóne

OK, chápeme to, priatelia a rodina sú pre ženu dôležité veci a chcú mať s nimi stály kontakt. A aj požiadavka na odloženie telefónu na krátku chvíľu môže vyvolať medzi partnermi konflikt. Ale milé dámy, pokúste sa aspoň večer pri posedení zabudnúť na telefón a venovať sa reálnej konverzácii.

6. Nevie prijať kompliment

Ak v dnešnej dobe poviete žene, že vyzerá sexy, má peknú postavu, nádherne vonia alebo podobné komplimenty, buď vás budú považovať za úchylného, alebo si budú myslieť, že vám ide len o sex. A pritom by ich to malo tešiť…

Sexy-Girl-at-Bar-Counter5. Očakáva, že jej budete čítať myšlienky

Dámy chcú muža, ktorý je pozorný a citlivý k ich potrebám. Bohužiaľ, oni si nás často pletú s Nostradamom. Nie dievčatá, bohužiaľ, nevieme povedať, kedy ste hladné alebo smädné a my rozhodne nevieme, kde by ste chceli jesť, čo by ste chceli jesť, aký film si pozrieť, ak nám to aspoň nenaznačíte.

4. Núti vás robiť veci, ktoré robiť nechcete

Ak sa ženy z romantických knižiek a filmov niečo naučili, tak je to to, že zamilovaný muž pre ženu spraví čokoľvek. Nanešťastie oni to vedia a aj to s obľubou využívajú. A to je dôvod, prečo je pre ne také jednoduché donútiť vás robiť veci, ktoré by ste za normálnych okolností nikdy nerobili. Tu je krátky zoznam: balet/opera, romantické komédie, dvojité rande s novým priateľom jej najlepšej kamarátky, kurzy varenia, robiť doslova čokoľvek iné, keď hrá váš obľúbený športový tím a tak ďalej.

3. Fajn

O tomto slove sme toho napísali už veľa. Tak len skonštatujeme, že neznášame, ak ho počujeme.

Angry-Girl2. Keď je naštvaná

Tento bod ide ruka v ruke s bodom číslo 1. Vždy, keď spravíte tú osudnú chybu a zle odpoviete na otázku, nastáva katastrofa – naštvaná žena. Ospravedlnenie zvyčajne nepomáha a musíte len počkať, kým sa situácia trochu ukľudní a ísť na to po malých krokoch. Dajte jej malý darček, spravte niečo pre ňu, poupratujte, navarte a hneď to bude lepšie.

1. Dáva vám hlúpe otázky

Vyzerám v tom tlstá? Je moja kamarátka pekná? Keby som skončila na invalidnom vozíku, budeš ma stále milovať? Na podobné otázky si dávajte pozor a pred odpoveďou si to radšej dobre premyslite. Tieto otázky nás doháňajú k šialenstvu a máme pri nich chuť si radšej ublížiť, ako to ďalej počúvať a ešte zo seba dostať aj niečo zmysluplné.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter M.
Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.