Nemyslite si, že ženy sú dokonalé a ich byt vyzerá celý čas tip top. Aj im stoja vlasy dupkom pred vašou návštevou, lebo musia stihnúť minimálne týchto 10 vecí. 

  1. Oholia si všetky dôležité miesta na tele, aby boli hladké ako detský zadoček a aby ste si mysleli, že sú takto dokonale upravené stála. (Nie nie sú!:))

2. Okrem toho, že sa poriadne vykúpu a umyjú si vlasy, natrú sa telovým mliekom s jemnou vôňou, aby vzbudili dojem, že doma takto prirodzene voňajú aj bez parfumu.

3. Napečú alebo navaria, aby ste hneď po príchode ucítili lahodnú vôňu a pochválili ich “ako to tu dobre vonia”. Či vás ale aj ponúknu, je otázne.

4. Použijú minimum makeupu a trošku špirály, aby ste si ani nevšimli, že sú namaľované, aj keď v skutočnosti sú a vyzerajú lepšie. Opäť vzbudia mylný dojem, že sú doma takéto pekné a prirodzené.

5. Schovajú všetky erotické pomôcky aj tie, ktoré majú v skutočnosti inú funkciu. Ako napríklad kefu, tuby od krémov a pod.

6. Aj ony majú ponožky, nohavičky a iné časti oblečenia pohádzané po izbe. Všetko pozbierajú a nahádžu do koša na špinavé prádlo. Po vašom odchode z neho vyberú kúsky, ktoré „ešte jeden deň vydržia“.

7. Na niektoré miesta veľmi nenápadne narafičia veci, ktoré chcú, aby ste si všimli. Plyšáka od bývalého, aby ste prejavili žiarlivosť, zvodnú fotku z dovolenky pre pochvalu, muffiny z ktorých keď ochutnáte, len hodia rukou, ako sa im nepodarili a pritom vedia, že vyšli perfektne.

8. Vyťahané tričko s dierou a rozgajdané tepláky vymenia za legíny alebo najkrajšie domáce kúsky, ktoré si šetria na tieto príležitosti.

9. Vystavia si veci, ktoré ste im darovali alebo ich niekam len tak voľne pohodia.

10. Ustelú si posteľ, poprípade dokonca vymenia obliečky.

Foto: Youtube