Cigarety v ústach dnešných mladistvých nie sú už asi vôbec zriedkavým javom. Istotne aj vy poznáte pár gangsterov, ktorým ešte len nedávno dotieklo mlieko po brade, no už ich nezbedné ruky siahajú po nikotíne. Či už to robia kvôli tomu, že chcú byť cool, alebo len cítia potrebu sa tváriť drsne, mali by si uvedomiť, že to, čo robia, im onedlho môže zničiť ich životy!

Toto video nie je určené len pre deti, ktoré svoje pľúca zmenili na továrenský komín, ale z videa by sa mali poučiť aj dospelí. Najmä osoby, ktoré by sa zachovali podobne ako tí, ktorí bez výčitiek svedomia chlapcovi cigaretu zapálili. Našťastie, našli sa aj takí, ktorí boli z jeho správania pohoršení a kritikou rozhodne nešetrili. Najdojímavejší je ale bradatý muž na konci videa. Poučený životom ukázal a rozpovedal, čoho sú cigarety schopné. Zo slov, ktoré pomocou prístroja mladíkovi muž sprostredkoval, si dúfame vezme ponaučenie do života nielen chlapec, ale i vy.

Denne som vyfajčil niekedy aj viac ako 2 krabičky. Z reklám, ktoré hovoria o rizikách, sa ľudia smejú. JA som rakovinu dostal,stratil som svoj hlas a v mojom hrdle je teraz obrovská diera, ktorú by si rozhodne nechcel vidieť. TOto všetko mi zapríčinila vec, ktorú držíš práve vo svojich rukách!

Zdroj/Foto: YouTube.com