Určite nám dáte mnohí za pravdu, že se* patrí medzi jednu z najkrajších aktivít, ktorú vo vzťahu ľudia praktizujú. Záleží len a len na dvojici, ako spoločný čas pod perinou strávia. Áno, vlastne máte pravdu, dnes to už pod perinou nie je „in“, a tak s kúskom fantázie a chuťou experimentovať, môžete vymeniť posteľ napríklad za chlpatý koberec na zemi, kuchynský stôl, vaňu či v stoji vyskúšať všetky polohy z kamasutry na najrôznejších miestach v byte, pre odvážnejších aj niekde na verejnosti. Je to len na vás. A práve so se*om sú spojené najrozmanitejšie zaujímavosti, o ktorých ste možno doteraz ani len netušili. 

Koľkí z nás sa teraz milujú?

Aj vy ste sa niekedy zamysleli nad tým, koľko ľudí na svete si v tomto okamihu užíva milostné hrátky? Záhada vyriešená a podľa istých štatistík by to malo byť približne 240 miliónov se*uchtivých osôb za deň, čo predstavuje asi tak každého 25. človeka.

Ženský orgazmus je dlhší, ako mužský

Preklepnime si aj orgazmus, ktorý neodmysliteľne patrí k dokonalému vyvrcholeniu každého pohlavného styku. Vedeli ste, že ten mužský trvá v priemere len 6 sekúnd, kým ženský orgazmus sa môže vyšplhať až k neuveriteľným 23 sekundám? Páni, takže v tomto k nám bola príroda rozhodne štedrejšia.

Výhoda menších pŕs

Pre väčšinu mužov patria k siluete dokonalej ženskej krásy veľké prsia, ktoré na nich tak nekonečne milujú. A práve v tomto prípade by sme mohli povedať, že nie je všetko zlato, čo sa blyští. Prečo sú teda menšie prsia výhodnejšie než väčšie? Ak vám záleží na tom, aby si spoločné intímne chvíľky vychutnala vaša partnerka na maximum, tak práve ženy s menším poprsím dokážu lepšie precítiť dotyky a stávajú sa ich prsia viac citlivejšie, čím ich viete lepšie stimulovať.

Skontrolujte si peňaženky

Ak máte niekde v peňaženke odložený kondóm pre neočakávané situácie, radšej si ho skontrolujte, lebo jeho životnosť sú približne 2 roky, i keď na obale môže byť uvedený dlhší dátum spotreby. Neskôr by vám mohol spôsobiť miesto vytúženého pôžitku, len neplánované  starosti.

Chirurgické úpravy

V poslednom období sa stávajú čoraz populárnejšie najrôznejšie operácie, týkajúce sa intímnych partií oboch pohlaví. Vedeli ste napríklad, že za jeden rok si až dvesto európskych mužov nechá zväčšiť svoj pohlavný orgán?

Fakty z historických kroník

Netreba určite pripomínať, že v minulosti mali ľudia úplne rozdielny pohľad na svet, dokonca v niektorých prípadoch by sme mohli ich zmýšľanie pokladať za nanajvýš absurdné až nezmyselné. O to zaujímavejšie je pre súčasného moderného človeka nahliadnuť do tradicionalistických presvedčení našich dávnych predkov a odhaliť tak ich bežný spôsob života. Nakuknime teda, ako to vyzeralo v ich milostných záležitostiach a čomu kedysi striktne verili.

Cez deň žiadny se*

Kým je v dnešnej dobe úplne prirodzené venovať sa intímnym činnostiam kedykoľvek počas dňa, v minulosti bolo milovanie dovolené iba v noci, a to z veľmi prostého dôvodu. Deň totiž patril výhradne práci, ktorá predstavovala jediný spôsob očistenia svojej duše od hriechov.

dvojica

Čo mal ženský cyklus spoločné s morom?

Znie to nepredstaviteľne, ale kedysi bol pohlavný styk zakázaný počas menštruačného cyklu ženy, pretože sa verilo, že prípadné počatie by mohlo privolať morovú epidémiu.

Se* na sviatky neprichádzal do úvahy

V období, ako boli Vianoce, Veľká noc či rôzne iné náboženské sviatky, bol se* prísne zakázaný. Pre verejné domy však toto pravidlo neplatilo a svoje dvere mali pre návštevníkov otvorené aj v týchto dňoch.

Misionár, jediná prijateľná poloha

Do 12. storočia bola jediná povolená poloha tzv. misionár, ktorá bola najvhodnejšia na splodenie potomka. Verilo sa, že iné „nemorálne“ polohy spôsobovali Boží hnev.

Vzdychy ako prejav bosoráctva

V súčasnosti prirodzený prejav vzrušenia bol v minulosti prísne trestaný. Ženy, ktoré sa naplno oddali vášni a pri se*e vydávali zvuky rozkoše, boli považované za bosorky, hodné upálenia na hranici. No čo páni, máte aj vy doma jednu takú bosorku?

Foto: pixabay

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lussy
Večný introvert s tak trochu komplikovanou povahou so zábleskami suchého humoru a nepochopeného vtipu. Ale inak som v pohode, v dave (ne)prehliadnuteľná, často zamyslená, s občasným úsmevom a niekedy aj optimisticky naladená :D