Svaly, rozum a dajme tomu brada. To všetko sú jasné znaky toho, že ste sa narodil ako chlap. Zdá sa ale, že žijeme v dobe, kedy si okrem toho rozumu môžete všetko ostatné kúpiť a jednoducho sa rozhodnúť, ktoré pohlavie chcete zastupovať.Bohužiaľ, toto nie je vtip, ale tvrdá realita. Ako sme už v minulosti písali, s dnešnými chlapmi sa deje všeličo. To čo však predvádzajú tieto ženy, je prisilná káva aj na nás. Pozrite si teda niekoľko „cicušiek“, ktoré to už za sporákom prestalo baviť.

Balian-Buschbaum

Balian Buschbaum: Tento svalnatý manekýn bol pôvodne nemeckou atlétkou, ktorá súťažila v skoku do výšky.

Loren-Cameron

Loren Cameron: Táto pôvodne škuľavá blondínka sa rozhodla stať nielen chlapom, ale aj fotografom propagujúcim trans***.

Lucas-Silveira

Lucas Silveira: Tento prípad si vraj uvedomil, že je mužom uzamknutým v ženskom tele už v troch rokoch. Dokonca, údajne prosil svoju matku, aby mu darovala penis, aký majú jeho bratia.

kay

Rocco Kayiatos: Inak známy aj ako Katastrophe. Je to prvý rapper, ktorý sa otvorene priznal k transe***. Svoje fotky z čias, kedy bol ešte ženou, si však poctivo stráži.

beatie

Thomas Beatie: Je zapísaný v guinnessovej knihe rekordov ako prvý chlap, ktorý porodil dieťa.

Sallans1

Ryan Sallans: Za veľkou mlákou známy muž, ktorý predstavte si obchádza vysoké školy, na ktorých organizuje prednášky na tému zmeny pohlavia.

Chaz-Bono

Chaz Bono: V súčasnosti veľká americká celebrita, objavujúca sa vo večerných šou a bulvárnej tlači.

Untitled-2

Andreas Krieger: Opäť bývalá nemecká športovkyňa. Vo vrhu guľou získala v roku 1986 dokonca zlatú medailu.

Harvie

Ian Harvie: Komik, ktorý v malom mestečku vyrastal ako dievča. Vo svojich 32 rokoch podstúpil kompletnú premenu pohlavia.

Buck-AngelBuck Angel: Bývalá modelka, ktorá sa dnes živý ako p*herec. Jeho výkony na obrazovke vraj znesú len poriadne silné nátury.

PS: ĎALŠÍCH 12 PODOBNE VYLEPŠENÝCH CICUŠIEK NÁJDETE TU!