Dievčatá, ktoré sa dostali zas a znova „omylom“ na tento web, prosíme, aby buď čítali ďalej, ale iba na svoje vlastné riziko psychických následkov, alebo, a to by bolo naozaj najlepšie, poďme opäť spolu a pomaly wé wé wé bodka, s-l-o-v-a-k-w-o-m-a-n bodka eská.My ostatní môžeme nepozorovane pokračovať prvým dôvodom, prečo mať popri nej ešte jednu radovánku s príchuťou zakázaného ovocia.

Prospeje to vášmu vzťahu

Nezainteresovaní sa možno budú smiať, pričom ženušky čítajúce ďalej si práve ujasnili, že čítať ďalej nebol ten najrozumnejší nápad. Ale áno, mnoho psychológov považuje neveru pre vzťah prospešnú. Prečo? Je na to takisto mnoho dôvodov, tej najhlavnejší je azda ten, že sa vyhnete stereotypu. Nieže by sme tie svoje ženy nemilovali, to rozhodne nie. Ale predstavte si, že milujete rezne. Keby ste ich však jedli každý deň, po nejakom čase by vám zaiste zovšedneli a možno sa až sprotivili. Ak ich však sem-tam preložíte nejakým tým pečeným bôčikom, kuracími stehnami či kačkou na víne, hneď vám bude za vašim milovaným rezňom smutno a budete sa naň tešiť…

772

Aj vaša žena potrebuje milenca

Pre žiarlivé typy niečo absolútne nepripadajúce do úvahy. Moja žena? Milenca? V zuboch by som ju rozniesol a jeho trikrát prepichol hrdzavými vidlami od strýca Fera z Margecian. Ale verte nám, ženy vedia tisíckrát lepšie kamuflovať neveru.  A že budete chodiť parohatý? Áno, aj tá vaša, takže sa to matematicky vykráti a ste obaja čistí. Hotovka :-).

Nedá sa prežiť celý život s jedinou ženou

Ako spieva aj Ine Kaffe: život je krátky na to, aby si sa iba tak díval a nič nezmenil. Aby sme ho prežili s jediným autom, jedinou menou a s jedinou ženou. A tak neváhaj ani minútu…

Môžete porovnávať

Veď ak budete celý život jesť iba čokoládovú zmrzlinu, ako môžete vedieť, či nie je náhodou dobrá aj oriešková alebo jahodová, a či by vám náhodou nechutila omnoho viac? Chceme tým povedať, ak budete spávať stále iba s tou vašou, nebudete vedieť, či s nejakou inou to nemôže byť o 10-krát lepšie.

Budete spokojnejší

Povedzme si úprimne a na rovinu. Pudy neoklameme, tie sú silné. Každý chlap má v sebe geneticky daný pud lovca a rozsievača. Naše pudy niekde hlboko vnútri v nás nám hovoria, aby sme svoje semeno rozosiali na čo najviac políčok, aby šanca zdravej a silnej reprodukcie bola pevne podchytená a zabezpečená. Ak však svoje semeno budete stále siať iba na to jedno a to isté políčko, nikdy nemôžete byť naozaj šťastný. To je príroda, tú neoklameme…

Viete, prečo je se* pudová záležitosť? Buď to pude, nebo nepude…

Naučíte sa niečo nové v posteli

…aj keď sa hovorí, že starého psa novým trikom nenaučíš. Ale kto, sakra, hovorí, že sme starí? Oživenie se*uálneho života predsa potrebujeme každý ako soľ. A tak môžeme časom, nenápadne, naučiť niečo nové aj tú svoju starú. No super, nie?

Vrátite sa do doby, kedy ste boli ešte kanec

Deväť z desiatich žien vyhlasuje, že ich se*uálny život s dlhodobým partnerom sa postupom času dostal do fázy, kedy je z ich “posteľných” radovánok trojminútová záležitosť tesne pred tým, ako „on“ zaspí. Určite by sme takéto hodnotenie nechceli nikdy dostať verejne. Možno by ste sa ale čudovali, čo urobí s vašim se*uálnym životom nová partnerka. A prejaví sa to aj s tou pôvodnou. Vyskúšajte to!

773

Každý správny muž má mať predsa milenku

Zrazu sa chceme predviesť, chceme jej ukázať, kto je tu najväčší kanec pod slnkom a hlavne – je to KONEČNE niekto nový, cudzí. Celé je to jedna obrovská chemická reakcia, ktorá v nás exploduje a chceme zas a znova. A ako hovoríme vyššie, v konečnom dôsledku sa to prejaví aj pri hrátkach s tradičnou partnerkou. Ak vám na to nepríde, čo určite bude podozrivé, môže byť iba rada, pretože zažije znova to štádium, kedy sa vám chce j*bať! Hurrrrrrrá!

Začnete si viac vážiť svoju oficiálnu partnerku

Keď si sem-tam vyskúšate nejakú cudziu, zďaleka to nie je iba o tom, že vidíte na nej všetko dobré. Každá žena je iná a vy možno na milenke nájdete vlastnosť, ktorá by sa vám nepáčila, čo zaručene nájdete, pretože všetky ženy klamú, kradnú a podvádzajú. A tak sa po návrate domov znova tešíte na svoju milovanú manželku, pretože tá… má úplne iné negatívne vlastnosti ;-).

Pretože tak to má byť!

Pretože každý správny čitateľ Manmagazin.sk je nadržaný kančisko, ktorý chce obrábať čo najviac nadržaných žien, ktoré denne okolo nás prechádzajú stovky. Život je krátky a hlavne: iba jeden!

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.