Ak sa chcete trochu zlepšiť v posteli, mali by ste si v budúcnosti dávať pozor na nasledujúcich desať vecí. Ide totiž o tie najbežnejšie, ktoré sa vyskytujú takmer u každého a väčšina ľudí si navyše myslí, že to je v poriadku. To je ale omyl! 

1. Ste príliš intímny

Pokiaľ ide o slovné zvádzanie, menej je niekedy viac. Možno si myslíte, že je to to, čo chce počuť, ale nemusíte zachádzať až do krajností, pretože väčšinu žien to skôr privádza do rozpakov, ako by im to bolo príjemné. Samozrejme, pár komplimentov nezaškodí, ale nepreháňajte to. Povedzte jej, aká je krásna, ale nespomínajte, že s ňou chcete stráviť zvyšok života a už máte aj vybraté parcely, kde budete spolu odpočívať…

2. Hlavne jemne

Podľa prieskumov sa väčšina mužov nevenuje ženskému klitorisu počas predohry dostatočne a hneď vniká prstami do ženy. Nimi však nemanipuluje veľmi jemne, ale skôr sa snaží čo najrýchlejšie a najdrsnejšie prečistiť vodovodné trubky. Klitoris má pritom až 8000 nervových zakončení na území menšom než hrášok, čo znamená, že aj ten najjemnejší dotyk je dostatočný na to, aby sa žena vzrušila. Pokiaľ ním ale trháte a myslíte si, že čím rýchlejšie, tým lepšie, ste na omyle. Začnite pekne jemne a pomaly. Určite to ocení.

3. Bozkávanie po oráli

Ak vás žena uspokojila orálne a vy potom odmietnete akékoľvek bozkávanie, môže to byť urážlivé. Takže pokúste sa nabudúce nebyť tak znechutený, pretože partnerka sa potom bude cítiť veľmi nepríjemne. Ak vám to žalúdok nedovolí, tak ju začnite bozkávať na krk, ramená a tvár.

4. Oplácanie

Muži chcú pri se*e po ženách veľa vecí. Aby im spravili orál, nosili podpätky, rôzne kostýmy, používali hračky a podobne. Nezabudnite preto polovičku počúvať a dať jej na oplátku to, čo chce ona. Ak sa chce po se*e maznať, ležať vedľa vás, spravte to.

5. Zabudnutá ochrana

Môžete mať pocit, že kondóm zabíja všetko romantické a nebudete si s ním vedieť se* tak užívať. Ale vôbec to tak nie je. Dnes už existuje množstvo tvarov, vôní a hrúbok. Ak partnerka nepoužíva antikoncepciu, mali by ste mať vždy nejaký poruke. Ak ho zabudnete a ona kvôli tomu odmietne hocaké intímnosti, budete pravdepodobne rozčúlený a sklamaný.

6. Výstredné správanie

Je síce pekné, že sa vám páčia trochu tvrdšie praktiky, ale nie vždy to chce aj ona. Ženy sú romanticky založené a pri se*e potrebujú lásku. Pre nás to znie divne, ale občas jej pripravte namiesto biča a latexu, ktorý si má obliecť, sviečky, hudbu a víno.

7. Vydávanie podivných zvukov

Ak ste si vedomý, že počas se*u vydávate podivné zvuky, je to v poriadku a môžete to obmedziť. V prípade, že neviete, aké zvyky počas toho vydávate, nabudúce si to skúste všimnúť a predstaviť si, poprípade sa opýtajte partnerky, či jej to nevadí. Aj vy predsa chcete, aby vydávala pekné vzdychy a nie, aby bola ticho, poprípade stonala, ako keby ste ju zabíjali.

8. Správanie ako vo filme

Ak by bol život niečo ako filmy pre dospelých, tak by vaša partnerka bola vždy v tom najkrajšom prádle a počas se*u by sa k vám pridali jej dve kamošky. Ale keďže to tak, bohužiaľ, nie je, ženy väčšinou nechcú, aby s nimi bolo zaobchádzané ako vo filme. Samozrejme, sú aj výnimky, keď vám chce dopriať na narodeniny, ale rozhodne si na to nezvykajte.

9. Stresujete sa kvôli výkonu

Existuje celý rad vecí, ktoré sa môžu v posteli pokaziť, ale väčšina žien to dokáže pochopiť. Nemalo by sa to stávať pravidelne, ale nebojte sa, ak sa vám niečo nepodarí. Stres je váš nepriateľ a ak sa už na začiatku budete obávať, ako to dopadne, ste dopredu odsúdený na neúspech.

10. Zabúdate na maznanie

Máte hneď po se*e chuť si pospať, dať si cigaretu alebo pozrieť si televíziu? Tak na to rovno zabudnite a doprajte jej aspoň päť – desať minút maznania a ležania vedľa seba. V ideálnom prípade by ste mali počkať, kým zaspí a potom si môžete robiť, čo chcete. Takže ju poriadne vyšťavte, nech jej to zaspávanie netrvá príliš dlho a potom si robte, čo uznáte za vhodné.

Zdroj: mensfitness.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter M.
Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.