Máte už vo vašom se*uálnom živote stereotypných polôh dosť a chcete si vzťah trochu okoreniť? Nebojíte sa v posteli experimentovať, máte dostatok sily a vaša partnerka je flexibilná? Potom sú nasledovné polohy pre vás ako stvorené. Povieme vám, dajú zabrať! 

Dievča od Jean Claude Van Damme-a

Prečo ten názov? Pre jeden jednoduchý princíp – legendárna roznožka Jean Claude Van Damme-a. A preto aj vy budete potrebovať partnerku, ktorá dokáže takto roztiahnuť nohy.

Sexuálna poloha - Jean Claude Van Damme štýl

Katapult

Pri tejto polohe budete potrebovať dostatočne ohybnú partnerku, ktorá si dá svoju nohu až za hlavu. Vy sa len môžete kochať a plniť si svoju úlohu!

Sexuálna poloha - Katapult

Krkolomná fajka

Orálu nikdy nie je dosť! Táto zaujímavá a krkolomná variácia zaručené poteší každého muža. Páni, pri vyrcholení nezabúdajte, že vaša partnerka je akoby dolu hlavou!

Sexuálna poloha - krkolomná fajka

Labutie jazero

Na prvý pohľad náročná poloha, ale jediné, čo bude treba je partnerova sila. Následne sa partnerka trochu prehne a uchopí sa partnerových rúk. Balet Labutie jazero môže začať :)

Sexuálna poloha - labuť

Mostík

Pri tejto polohe bude kľúčovým faktorom nie partnerkina ohybnosť, ale práve naopak, tá vaša. Takže ak ste nechýbali na hodinách telocviku, mali by ste zvládnuť aj mostík. Partnerka si následne na vás vysadne a pekne si zajazdí. POZOR, pri tejto polohe treba postupovať veľmi opatrne, partnerka k vám musí byť ohľaduplná a tempo musí vedieť prispôsobiť danej polohe.

Sexuálna poloha - oblúk

Orchidea

Orchidea skrášľuje domácnosť, takže skrášliť si svoj intímny život takouto “orchideou” bude pre vás iba plus!

Sexuálna poloha - orchidea

Lámačka penisu

Veľmi nebezpečná poloha! Na partnerov penis je v tejto polohe vyvíjaný obrovský tlak, a preto je možné, že by sa mohol zlomiť. Táto poloha sa odporúča, keď je žena sadistka a muž masochista. Inak túto polohu radšej ani neskúšajte! Viac o tom, pri ktorej polohe vám najviac hrozí zlomenie penisu v článku: Najbežnejšia a zároveň najnebezpečnejšia. Pri tejto polohe vám hrozí zlomenina penisu!

 

Sexuálna poloha - pole breaker

Hladná húsenica

Náročná poloha pre oboch partnerov. Vlastne je to klasická 69 len na stojáka. Páni nezabúdajte na jedno – ak by sa schyľovalo ku koncu, svoju partnerku radšej upozornite skôr a dajte ju do normálnej polohy. Nemôže predsa zostať dolu hlavou.

Sexuálna poloha - upsidedown

Viedenská lastúra

Ak partnerka nie je dostatočne ohybná, na túto nezvyčajnú polohu môžete rovno zabudnúť! Najlepšie je mať doma gymnastku alebo akrobatku, prípadne pomôže aj každodenný strečing a polohu viedenská lastúra môžete pomaly začať praktizovať. Pre správny efekt a požitok bude ideálne, ak si vaša partnerka dá nohy úplne za hlavu. Pri tomto pohľade už budete vo vytržení.

Sexuálna poloha - Viedenská ustrica

Na stojáka a pekne odzadu

Veľká klasika s jednou obmenou. Ak je partnerka dostatočne flexibilná, bude dobré, ak sa uchytí rukami pevne o vaše nohy. Ak sa rozšantíte, mohla by totižto veľmi ľahko odletieť :)

Sexuálna poloha - zo zadu na stojáka

Zdroj a foto: badgirlsbible.com, hdwyn.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.