Randili ste už niekedy s vysokou ženou? Tak potom mi dáte určite za pravdu, že existuje viacero dôvodov, prečo sa to jednoznačne oplatí. Priznávam, pre niektorých chlapov to nie je tá najerotickejšia črta na žene, no pre mnohých z nich je práve výška ženy veľmi rozhodujúce a príťažlivé kritérium. Patríte medzi nich? Prečítajte si teda dôvody, prečo by ste mali chodiť s vysokou ženou.

1. Vysoké ženy sú veľmi nápomocné a nesebecké. Keď uvidia niekoho, ako sa snaží dočiahnuť na niečo z hornej police, ochotne sa ponúknu a pomôžu mu.

2. Sú ohľaduplné k nižším ľuďom. Stoja vzadu alebo sa sklonia nižšie, aby aj tí za nimi mohli niečo vidieť.

3. Vďaka dlhším končatinám dokážu dávať tie najlepšie objatia. Len si predstavte, aké by bolo úžasné ležať s ňou v krásnom objatí.

4. A okrem toho vedia robiť aj skvelé selfie. Dlhšie ruky = mobil ďalej = na fotke budete mať viac ako len oko. :)

5. Vysoké ženy nikdy nestratíte v dave, pretože ich budete vidieť, ako sa vypínajú nad ostatnými.

prečo sa oplatí randiť s vysokou ženou, chodenie s vysokou

6. Vyššie ženy majú aj dlhšie nohy, a to znamená, že dokážu robiť aj väčšie kroky a chodiť rýchlejšie. Budú s vami vládať udržať krok.

7. Vysoké ženy potrebujú väčšiu posteľ, takže tam bude aj viac miesta na hranie sa všelijakých hier, túlenia sa a… veď vy už viete čo. :) Okrem toho sa vám vedia veľmi dobre prispôsobiť pri rôznych polohách.

8. Keď budete chcieť vysokú ženu pobozkať, nebudete sa musieť skláňať, budete jej vidieť pekne do očí a jej tvár bude na úrovni tej vašej.

9. Majú obrovskú trpezlivosť vypilovanú vďaka hľadaniu vhodného oblečenia, ktoré by im konečne sedelo.

10. Majú zmysel pre humor a sú dostatočne sebavedomé na to, aby ich poznámky na ich výšku vôbec nerozhádzali.

Napíšte nám dole do komentárov, ak viete o ďalších dôvodoch, prečo je super chodiť s vysokými ženami. Podeľte sa o to aj s ostatnými.

Tento článok vám priniesol populárny blog akozbalit.sk

Chcete vedieť, kedy vás žena chce, túži po vás a chce sa s vami bozkávať?

Stiahnite si PDF – Ako zistíte, že vás chce? Nájdete v ňom 5 chýb, ktoré keď budete robiť, tak vás vždy bude brať iba ako kamaráta či brata.

Zdroj: www.buzzfeed.com