Poznáte ten pocit, keď neviete v gatiach udržať svojho vtáka ohniváka a najradšej by ste si to rozdali s vašou polovičkou či neznámou babenkou v parku? Prezradíme vám jedno tajomstvo! Nie ste v tom sám. Aj známe celebrity sú taktiež len obyčajní ľudia, ktorí majú svoje potreby a neudržateľnú chuť na se*.Jedny to majú radi v lese, iní zasa v dopravných prostriedkoch a celebrity? Miesta, kde si to rozdali s opačným pohlavím vás zaručene prekvapia, ale možno si zaspomínate aj na svoje divoké zážitky.

Boris Becker – tenista

V roku 1999 si Becker počas Wimbledonu trošku zašpásoval s mladou kočkou napriek tomu, že bol ženatý a tehotná manželka ho čakala na hotelovej izbe. A teraz si držte klobúky! Boris si to rozdával s ruskou modelkou Angelou Ermakovovou na schodoch luxusnej reštaurácie! Vtedy zrejme ani netušil, že zo se*uálneho škandálu vznikne nakoniec ešte aj dcéra. 

Gerard Butler – herec 

Gerard si jedno krásne horúce leto zmyslel, že sa pôjde zabaviť na celosvetovo známy festival Coachella. Počas tanca si vychutnával bujarú zábavu s fanúšičkou a rozvášnili sa natoľko, až skončili na prenosnom záchode, kde si to spolu pekne rozdali! Aj keď tam musel byť poriadny smrad, dvojici to zjavne neprekážalo.

Jenny McCarthy – herečka a modelka 

Se*uálna dračica. Týmito slovami by sme mohli opísať blonďavú mršku, ktorá je známa i vďaka seriálu Dva a pol chlapa. Jenny už na prvý pohľad vyzerá, že rozhodne nepatrí medzi hanblivky, ktoré sa štítia radovánok na verejnosti. Raz si to s chlapíkom rozdala v preslávenom Grand Canyone na horúcom piesku a skalách, pričom počas pohlavné styku bolo okolo nej množstvo škorpiónov. Aj Jenny vie, že príroda má svoje čaro.:P 

Ralph Fiennes – herec

Rebel s anglickou krvou sa preslávil najmä vďaka filmovej sérii Harry Potter, kde stvárnil obávaného Lorda Voldemorta. V roku 2007 si za zavretými dverami kúpeľne lietadla užil románik s letuškou, čo sa následne prevalilo a slečna letuška stratila skvelú prácu. Tak snáď jej to stálo zato.

Pete Wentz – hudobník

Člen známej skupiny Fall Out Boy je poriadny kvietok. Okrem toho, že bravúrne ovláda hru na gitare, rád prevetráva svoju pýchu v nočných kluboch. Chuť na se* prišla aj v meste, ktoré nikdy nespí. V svetoznámom Las Vegas sa Pete rozhodol otestovať balkón nad tanečným pódiom, kde vyprášil svoju fanúšičku. Musel to byť naozaj skvelý zážitok!

Chris Brown – spevák

Kontroverzný Chris Brown sa svojimi prešľapmi netají. Problém mu nerobí ani udrieť ženu, kvôli čomu už skončil i pred súdom, nie to ešte nejaký neviazaný se* s neznámou babenkou. Tak napríklad počas letu prvou triedou si to rozdal v zavretej kabíne s nadržanou mačičkou. Spevák sa zrejme riadi heslom život je len jeden, a preto si ho treba naplno užívať. 

Kylie Minogue – speváčka 

Krásnu milfku zastihli intímne radovánky taktiež počas letu prvou triedou. Na palube si to rozdala s rockerom Michaelom Hutchenceom. Zaujímavosťou je, že v lietadle sa v danom momente nachádzal i vtedajší austrálsky predseda vlády Bob Hawk.

Brad Pitt – herec

Ďalším pánom na holenie je dnes už zrelý päťdesiatnik, ktorému ženy doteraz ležia pri nohách. Kedysi tvoril pár so speváčkou menom Sinitta. Počas návštevy Veľkej Británie si to spolu namierili priamo do súkromného boxu v pompéznej hale Royal Albert Hall, kde sa odohrával koncert. Vášeň ich však zmohla natoľko, že sa na zemi museli pomilovať.

Scarlett Johansson – herečka

V roku 2004 vraj Scarlett prežila románik so svojím kolegom Beniciom Del Torom, čo síce dvojica priamo nepriznala, no špekulácie boli silného rázu. K údajnému pohlavnému styku a romantickým nežnostiam malo dôjsť vo výťahu luxusného hotelu po odovzdávaní prestížnych cien. 

Robbie Williams – spevák

Robbie mal vždy záľubu v ženách, ale okrem nich ho pohltili aj drogy. Práve v divokejšom období života mu bolo všetko jedno, a tak neváhal se*ovať všade, kde chodil. Svojho vtáka ohniváka dokázal na ženu (do ženy) vytasiť vo vlaku, v lietadle, na parkoviskách, ba aj vo vinárni.

Zdroj: therichest.com | Foto: Instagram