Je vám ľúto dať za nejakú appku pár eur alebo nebodaj aj centov? Predstavte si však, že existujú aj aplikácie za nekresťanské sumy a dokonca – sú predávané! 

VIP Black

vipblack

Cena: 1.199,99 $

Aplikácia, ktorá funguje niečo ako “magazín pre milionárov”. Okrem toho, že stojí neuveriteľných 1200 dolárov, ešte vyžaduje od svojich používateľov, aby sa preukázali, či zarábajú aspoň 1 milión dolárov. Potom si môžete pre svoj milionársky životný štýl prehliadať v kategóriách rôzne odporúčania na (samozrejme, predražené) produkty, akými sú oblečenie, víno, hotely,… Jednoducho aplikácia pre niekoho, kto už vážne nevie, čo s prachmi ;-)


 

CyberTuner

cybertuner

Cena: 999,99 $

Za neuveriteľných 1000 dolárov získate aplikáciu, ktorá vydáva vycibrene presný zvuk klavíru. Aplikáciu vraj testovali klaviristi z celej zemegule počas jedného roka. Otázkou zostáva, či nedostaneme to isté v nejakej aplikácii zdarma ;-).


 

Agro

agro

Cena: 999,99 $

O nič menej šialenejšia nie je cena aplikácie, ktorá je určená pre poľnohospodárov a chovateľov. Vďaka nej môžete byť v kontakte s ostatnými farmármi a výrobcami rôznych chemických prípravkov. Pre nás nepochopiteľná appka, ale dobre, ideme ďalej ;-).


 

MobiGage NDI

MobiGage NDI

Cena: 999,99 $

Táto aplikácia je určená pre kontrolu vyrábaných dielov a súčiastok akýchsi meteorologických staníc. Má schopnosť vytvárať, upravovať a spúšťať plány merania. Ani my tomu nerozumieme, nie ste v tom sami ;-).


 

QSFFStats

QSFFStats

Cena: 999,99 $

QSFFStats vám umožní sledovať štatistiky nejakej špeciálnej verzie amerického futbalu pre všetky ligy. Wow, hneď si to ideme nainštalovať! :D


 

Alpha-Trader

aplhatrader

Cena: 999,99 $

Globálny obchodný balík pre investičných profesionálov. Aplikácia poskytuje prehľad o cenách komodít v reálnom čase, upozornenia na rizikové operácie, trhové správy a rôzne užitočné štatistiky a grafy pre burzových týpkov. Jediná appka, ktorú chápeme, prečo je tak drahá :).


 

BarMax CA

BarMax CA

Cena: 999,99 $

Aplikácia vyvinutá Harvardskou vysokou školou práva na pomoc ich absolventom úspešne vykonať Kalifornské advokátske skúšky. Obsahuje viac ako 50 hodín zvukových prednášok a ďalších informácií. Na Slovensku vysoké školy “úplatky” ešte nevyberajú cez špeciálne aplikácie, ale veríme, že aj k tomu príde ;-).


 

app.Cash

app.Cash

Cena: 999,99 $

V popise má táto aplikácia napísané, že ide o štýlový pokladničný systém na rôzne účely. Či spĺňa slovenské právne predpisy, o tom pochybujeme, ale vzhľadom na cenu, by sme to (ne)očakávali…


 

vueCAD Pro

vueCAD Pro

Cena: 999,99 $

Profesionálny prehliadač CAD dokumentov (3D vizualizácií, projektov,…)


 

Vizzywig 4K

Vizzywig 4K

Cena: 999,99 $

Toto píše výrobca: Premeňte svoje iPhone 5S na 4K videokamerou, 4K editor a 4K distribučnú platformu s Vizzywig 4K od i4software. Hmm… Aj by sme vyskúšali, ale vzhľadom na cenu ;-)


 

20 najdrahších aplikácii v Appstore aj s rozdelením podľa kategórií:

iphone

Foto: BGR.com