Daniela Peštová, Andrea Verešová, Tereza Maxová, Lynda Nývltová a mnoho ďalších krásnych slovenských a českých modeliek si užíva leto a s ním spojené radovánky. Svoje krivky v zvodných plavkách s nadšením zdieľajú aj na sociálnych sieťach.



Niektoré z nich sú stále mladé, niektoré naopak už majú čo to za sebou. Zdá sa však, že aj tie, ktoré už majú viac ako tri krížiky na krku, stále dokážu svojimi postavami konkurovať mladším kolegyniam. Napríklad Daniela Peštová alebo Tereza Maxová majú aj po štyridsiatke postavy ako lusk, o niečo mladšia Verešová či Belohorcová (ktorá síce nie je žiadna top modelka) sa taktiež udržiavajú v skvelej kondícií a ich ladné krivky stále priťahujú žiadostivé pohľady.

Daniela Peštová

🍒

A post shared by Daniela Pestova (@daniela_pestova) on

#tgif 😃🌞😃🌞😃🌞

A post shared by Daniela Pestova (@daniela_pestova) on

Andrea Verešová

Petra Nemcová

#Mykonos vibe 💙💙💙

A post shared by Petra Nemcova (@pnemcova) on

Finally…I can feel the priceless #summervibes ☀️☀️☀️

A post shared by Petra Nemcova (@pnemcova) on

Tereza Maxová

hippie life #bodrum #kaplankaya #nofilter

A post shared by Tereza Maxova (@terezamaxova) on

#beachbuddies #vietnam #condao #lowtide

A post shared by Tereza Maxova (@terezamaxova) on

Zuzana Belohorcová

#miamibeach⛱ 💋❤️

A post shared by Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova) on

#miami#jetski#everybody#have#fun👍🏻🔝🌭🍻🍾🏝🚣🏽😜

A post shared by Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova) on

Hana Jiříčková

Lynda Nývltová

Soňa Skoncová

Chilling🦄 #losangeles #calilife #sonaskoncova #summertime #goodlife

A post shared by SONA SKONCOVA (@sonaskoncova) on

Adriana Čerňanová

Time to get some glow 🌞💛🌞 @lennyniemeyer #summerready

A post shared by Adriana Cernanova (@adrianacernanova) on

💙

A post shared by Adriana Cernanova (@adrianacernanova) on

Michaela Kocianová

Summer vibes Friday's 💥 #TakeMeBack #ILove #Summer #AlmostThere

A post shared by Michaela Kocianova (@michaelakocianova) on

Linda Vojtová

Hello S☀️U☀️M☀️M☀️E☀️R #waterbaby#summerlover#summertime

A post shared by Linda H.Vojtova (@lindavojtova) on

I don't need to win to be a winner in life ☀️ @jamisonernest 📸

A post shared by Linda H.Vojtova (@lindavojtova) on

Zdroj: Instagram Foto: Instagram

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here