Súdruhovia a súdružky, všetko je inak! Zdá sa, že rozdelenie Československej federatívnej republiky je neplatné, a teda všetky zákony prijaté od roku 1992 sú protiústavné. De facto nie sme členmi NATO, nie sme členmi Európskej únie a vlastne ani nežijeme v Slovenskej republike!7 KOMENTÁRE

  1. Význam slova „konšpirácia” v Slovníku slovenského jazyka: „konšpirácia, sprisahanie, systém a metóda ilegálnej organizácie“. Takže pozor: konšpirátor je ten, kto koná ilegálne = protizákonne. Prečo nazývať niekoho, kto niečo zpochybňuje, že je sprisahanec a koná nezákonne? Poprosím autora článku, aj všeobecne novinárov, aby sme slovo „konšpirácia“ používali správnym spôsobom.

    • Konšpirátor v slovenčine môže znamenať aj vzbúrenec, čo sedí. Nehraj sa na múdreho po tom, čo si prečítaš jednu definíciu.

      • Áno, súhlasím s tebou Viktor, konšpirátor môže znamenať aj vzbúrenec. Na nič sa nehrám :-) Živa.

  2. Som rád že som stále Čechoslovák, no v skutočnosti je mi to na hovno, už je takmer všetko rozdelené,podľa spoločenského významu práce,jej množstva a a zákonov!!!

  3. V pohodě, až se stanu králem, tak vás zase přijmu sousedé :D Tentokrát se ale nebudeme hádat kdo je názvu první a zahrajeme si o to šachy :D

  4. To, že poniektorí čechoslovakisti žijú celý svoj biedny život v omyle,to je ich problém. Ja som rád a spokojný,že máme samostatnú Slovenskú republiku a že som jej občan. Prestaňte vyplakávať a vypisovať drísty úbožiaci.Že niekto plače za kališníkmi je jeho názor ale vypisovať neustále drísty,že rozdelenie bolo nelegálne je už na diagnózu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here