To, že v dnešnej dobe už žena môže vykonávať prácu napríklad aj pilota je známa vec. Ale žena, ktorá sa venuje rapu si zaslúži určite veľký obdiv a rešpekt. Navyše, keď nemá ani 18 rokov a jej tvorba už teraz stojí zato. A to ani nespomíname MiniMo, ktorá sa v slovenskom rape ukazuje len krátko.Mladá krv a zaručená kvalita. To je spojenie, ktoré v podaní Aless a DMS prináša nový singel – Bez argumentov. Aless, mladá vychádzajúca hviezdička, a DMS, zoskupenie, ktoré sa po rokoch znova vrátilo na slovenskú hip hopovú scénu s novým albumom, spoločne ukázali, ako sa to má robiť a ako to znie, keď sa niekto vo svojom remesle skutočne vyzná. O jasnej kvalite svedčí aj cez 100 000 prehratí len za pár hodín.

Vychutnajte si tento najnovší singel, započúvajte sa do rýmov Aless, Separa, Dameho a MiniMo a podeľte sa s nami o svoj názor.

Foto: Youtube

1 komentár

  1. Rapovanie neznamená, že si napíšeš text, ktorý sa rýmuje a zarecituješ ho do hudby, musí to aj dobre znieť. Aless sa očividne ešte asi nepočula. Ale že Separ stráca sluch? To som nevedel.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here