Myslieť si v dnešnej dobe o chlapovi, ktorý sa stará o svoje zdravie a zovňajšok, že je narcis, je len obyčajný predsudok. V 21. storočí by mal byť upravený muž samozrejmosťou. Minimálne, ak chce na ženy pôsobiť pozitívnym dojmom, čo sa určite týka aj vás! :)Ženy milujú mužov, ktorí im voňajú – to je jednoducho fakt! Získajte si ich teda na svoju stranu sviežou vôňou vášho tela, ktorá vám ani zďaleka neuberie na mužnosti, ba práve naopak! Len podčiarkne váš šarm! V tomto smere by sme vám radi odporučili nové sprchové gély kozmetiky Dove Men+Care – Dove Men+Care Hydration Balance a Dove Men+Care Sensitive Shield, ktoré vašej pokožke poskytnú maximálnu ochranu a dostatočnú hydratáciu pokožky.

dove

Dove Men+Care Hydration Balance sa vďaka svojmu hydratačnému zloženiu s technológiou Micromoisture postará o vaše telo a tvár. Okrem príjemnej mužnej vône teda zabezpečí i udržiavanie prirodzenej vlhkosti v pokožke, ktorá ostane hydratovaná a v rovnováhe. Aj pri druhej novinke Dove Men+Care Sensitive Shield ide taktiež o sprchový gél na telo a tvár, ktorá sa však od prvého prípravku líši hypoalergénnym zložením vhodným pre citlivú pokožku.

Veríme, že práve vďaka týmto prípravkom vás ženy začnú vnímať ako alfasamca!

Foto: zastavki.com

2 KOMENTÁRE

    • Zdravím. Dávame si veľký pozor čo zverejňujeme. Aj keď je článok s obsahom sponzora, dávame veľký dôraz aby sám o sebe mal svoju informačnú hodnotu a nebol iba blábotom. Takže odpoveď na vašu otázku je: áno, aj nie. Verím, že nás chápete, že tiež musíme z niečoho žiť a že to nezanechá na vašej priazni žiadnu negatívnu stopu. Ďakujeme. Ondrej, šéfredaktor

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here