Už sme vám priniesli niekoľko bizarných príbehov, v ktorých mali ľudia se* s čudnými vecami (TU). Teda pre nás čudnými, pre nich so strašne rajcovnými. Ďalšou členkou v zozname ľudí, ktorí dosahujú orgazmus pri se*e s hocičím iným, len nie s človekom, je Britka Emma McCabe. Do varu ju dostávajú stromy.

Volá sa Tim, je pekný, vysoký a štíhly. Problém je v tom, že nejde o opis žiadneho playboy, ale topoľa. Svojim vzhľadom si získal 31-ročnú Angličanku, ktorá sa do neho nielenže zamilovala, ale chcela by s ním „odkráčať“ aj k oltáru. Jeden z dôvodov je aj fakt, že s ním podľa britského magazínu Closer mala najlepší se* v živote. Sama Emma prezradila, že sa pred stromom vyzliekla a následne si svoje prsia otierala o jeho kmeň dovtedy, kým nedosiahla orgazmus. AU, to muselo bolieť!

Prečítajte si tiež: Šteklenie, dusenie, topánky či plyšáky: prehľad úchyliek

Ale tak ako aj keď je chlap zamilovaný do svojej ženy a sem-tam sa obzrie za peknou čajočkou, tak aj Emma nepohrdne pohľadom na iné urastené stromy. Ale pozor, nie je žiadna nevernica. Na ostatných mužov so zelenou korunou sa len pozerá, dotyky sú určené iba pre Tima. Dievčina by tento vzťah najradšej spečatila, aj keď bude hostí na svadbe bude asi v tomto prípade pomenej. Isté však je, že Tim jej bude verný až, kým ho z tohto sveta neznesie nejaký drevorubač.

sex so stromom

Nakoniec ešte dodáme, že Emma je dendrofilka, čo znamená, že preciťuje veľkú se*uálnu túžbu ku stromom, kríkom a v podstate ku všetkým rastlinám.

Foto: Twitter

loading...

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here