Akčné kamery sú stále obrovským hitom a svojich fanúšikov si už našli aj mimo vôd milovníkov adrenalínových športov. Jednu z nemála takýchto kamier je možné nájsť vo veľa domácnostiach. Avšak čo tak pridať trošku extravagancie do vašich videí? Zabudnite na otrepaný efekt tzv. rybieho oka a nechajte vašich divákov sledovať všetko, čo sa deje vo vašom bezprostrednom okolí. Točte 360-stupňové videá s kamerou 360fly!Ako je to možné? Jednoducho! 360fly je kompaktná kamera s guľovým telom s priemerom len 61mm, ktorá umožňuje celokruhové snímanie videa v rozsahu 360° horizontálne a 240° vertikálne pri rozlíšení 720p, čím drtí akúkoľvek konkurenciu. Kamera je pritom sama o sebe (bez puzdra) vodotesná do hĺbky 35 metrov (IP67), konštrukcia je odolná proti nárazom (pád z 1,5 metra) a telo je prachotesné. Zároveň ide o jednu z najľahších kamier na trhu, keďže váži len 138 gramov. A keďže 360fly je ako stvorená pre extrémne podmienky, nevadia jej ani teplotné výkyvy od -20 po +40 stupňov Celzia.

Záznam celého vášho okolia prebieha cez objektív s clonou f/2.8 spolu s CMOS snímačom, ktorý je schopný zaznamenať video v rozlíšení 1504 x 1504 pixelov pri 30 obrázkoch za sekundu a fotografie o veľkosti 9 Mpix. Samozrejme nechýba ani trojosý gyroskop, akcelerometre a stabilizácia obrazu. Všetko sa zaznamenáva na internú 32 GB pamäť, takže nie je potrebné dokupovať žiadne ďalšie pamäťové karty. Ovládanie kamery a úprava videa prebieha prostredníctvom aplikácie pre iOS alebo Android.

No a keďže sme v 21. storočí, kamera 360fly je kompatibilná aj s VR (Virtual Reality) okuliarmi ako Google Cardboard či iné, vďaka čomu si svoje 360-stupňové videá pozriete aj v prostredí virtuálnej reality. No a ak náhodou doma disponujete konkurenčnou GoPro a práve sme vás presvedčili, že je čas na výmenu, kameru kľudne predajte, avšak príslušenstvo si pokojne nechajte. 360fly je totiž plne kompatibilná s väčšinou príslušenstva k akčným kamerám ako napr. GoPro či iné.

A čo cena? Kameru 360fly hľadajte v poriadnych slovenských obchodoch za bezkonkurenčných 499 eur s DPH.

Viac informácií sa dozviete na webe www.360fly.sk alebo na Facebooku 360fly Slovensko.

Pišta Arnoš
Náš redakčný guru pre všetky komerčné správy a reklamné zdelenia. Upozorňujeme čitateľov, že jeho články môžu mať inzertný charakter.
  • Fly360

    Tak ako hovori titulok “Zabudnite”.tak Zabudnite realne rychlo bez problemov na to ze urobite video a hned to chcete vidiet.👎.technologia spolusuvisiaca k 100% vyuzitiu fly360 je na slovensku v plienkach.Jedna nevihoda ,prenos dat(video) z fly360 na smart phone je cez operatora.co znamena za kazdu sekundu videa platis(nestracas cas sedenim za pc) mate 5G pausal a pamet fly360 je 32G logicky prenesenych dat 32G je 6mesiacov vasho platenia dat od operatora.pozor Zabudnite na surfovanie na internete (pocas 6mesiacov)vsetky data pouzijete na akukolvek upravu a presuvanie vasej tvorbi z fly360 na smartphone ci iPad , tablet…druhy sposob vyuzitia na slovensku.namatkovo robit videa bez nastavenia svetla-clony a potom po veceroch strihat a stracat cas sedenim za pc .toto nieje pointa-motto company .👎…Ownerfly360.

    • Host 2213

      Urcite sa videa daju uploadovat aj cez Wi-Fi… A uprava videa vyzera tiez dost jednoducho