Naše reprezentačné družstvo zaznamenalo včera večer historický úspech. Po zaslúženom víťazstve nad Ruskom si nejeden fanúšik vydýchol a pomaly sa začíname tešiť z postupu zo skupiny európskeho šampionátu. Bohužiaľ, však možno oslavujeme predčasne a z turnaja nás vyradí jediná svetlica…Napriek všeobecnej eufórii z víťazstva a tým aj zaslúženého postupu visí nad slovenskou reprezentáciou Damoklov meč. Pokiaľ by totiž Rusko bolo zo šampionátu vylúčené, bola by nám včerajšia výhra k ničomu. Internetom už niekoľko dní kolujú krvavé kamerové záznamy ruských fanúšikov, ktorí na štadióne, ale aj v uliciach Francúzska rozpútali hotové peklo. Práve pre toto správanie sa UEFA rozhodla Rusom udeliť podmienečný dištanc a Rusi sa, bohužiaľ, vzorne nesprávali ani včera.

Schránka 04

Včerajší zápas sa niesol v o niečo pokojnejšom duchu a bitky, ktoré sprevádzali zápas s Anglickom, sa neopakovali. Aj napriek tomu však dali Rusi UEFA zámienku, aby sa na nich opäť sústredila. Naši viedli vo včerajšom stretnutí po parádnych zásahoch Weissa a Hamšíka 2:0, no situáciu desať minút pred koncom zápasu zdramatizoval Gulašakov a vtedy to prišlo! Po kontaktnom góle zapálili ruskí chuligáni svetlicu a práve tá by mohla byť dôvodom na definitívny ruský dištanc!

Disciplinárny rad UEFA hovorí, že ak dôjde k situácii, pri ktorej bude jedno z družstiev na šampionáte vylúčené, budú spolu s ním anulované aj všetky výsledky predošlých zápasov. Tým pádom, by sme prišli o cenné tri body a naša účasť na pokračovaní šampionátu by bola neistá. V takomto prípade by bola našou jedinou nádejou na postup výhra nad Anglickom…

Zdroj/Foto: youtube

Mladý, uhundraný a vždy pripravený pre vás priniesť nejakú tú zaujímavosť zo sveta, či domova. Jeho obor sú zaujímavosti, trochu histórie, baby a paradoxy dnešnej doby. PS: Nezabúdajte, že svetlo na konci tunela, môže znamenať aj blížiaci sa vlak.

2 KOMENTÁRE

  1. to je pekna blbost nakoniec by sme doplatili na to ze rusi maju problemovych fanusikov . chcel by som vediet ze kde mal tu svetlicu ukrytu ked ju prepasoval na stadion napriek prisnym besp. kontrolam.

  2. k****i už nevedia ako by pomohli frantíkom za pičoviny sa trestaju vždy USPORIADATELIA tak nech im zavrú štadión alebo nech hrajú bez divakov,,a usporiadatelia nech si prídu pre výplaty.CHuji zasratí…………….

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here