Stavíme sa, že aj vaša frajerka rieši, analyzuje, rozoberá, rýpe a vám tým neuveriteľne dvíha tlak. V takých chvíľach by ste ju pravdepodobne najradšej poslali kadeľahšie a vaša hlava je vtedy bombardovaná myšlienkou – „keby som tak mal nejakú inú, ktorá by neriešila, bola by mi sveta žiť“. No sklameme vás, pretože v mene žien vám vravíme, že taká, ktorá by neriešila neexistuje, robia to všetky, naozaj všetky.Ak máte vážny vzťah, pravdepodobne ste nejedenkrát povedali svoje frajerke „nerieš“. No, len my ženy to máme jednoducho v génoch a aj to je jeden z dôvodov, prečo dokážeme napríklad hodiny telefonovať s kamoškami. Ale nie o tom sme chceli. Ale o tom, že pokiaľ sa vyskytne nejaký problém, vy sa ho snažíte čo najrýchlejšie ututlať, pretože sa nechcete hádať.

To sa, samozrejme, nechceme ani my, len si razíme teóriu, že problémy sú na to, aby sa riešili. Aby ste si to vedeli lepšie predstaviť, uvedieme príklad. Vaša frajerka príde po celom dni domov a pýta sa vás, ako sa máte, ako bolo v robote, čo ste robili, čo ste jedli.. atď. Vy však myslíte na to, že vám ušiel tiket alebo čo by ste si večer pozreli telke, preto vás absolútne nenapadne položiť jej rovnaké otázky napriek tomu, že na ne niekedy vyslovene čaká, ak vám chce povedať niečo dôležité. No a vtedy začne riešiť: „teba to nezaujíma?“, „prečo sa na to neopýtaš aj ty mňa?“, „som ti ukradnutá?“.

Alebo. Pošle vám peknú správu, ako vás ľúbi, ako chce s vami prežiť zvyšok života, bla, bla… a vy jej na to odpíšete „aj ja teba :)“. A tu sa začnú hromadiť ďalšie otázky – prečo ste nenapísali nič krajšie, myslíte to s ňou vážne, prečo ju nechcete potešiť. Potom zavolá svojej kamoške, ak nie hneď viacerým cez konferenčný hovor, s ktorou rozoberá dvadsať minút to, že jej nie ste schopný napísať peknú správu. Do toho kamoška prinesie svoj „strašný“ problém, a to, že jej frajer je niekde vonku a napísal jej, že mu chýba a miluje ju. Debata na ďalších dvadsať minút o tom, či to nenapísal len preto, že chce mať od nej pokoj alebo, čo ak je s nejakou inou a takto šikovne to chce uhrať, aby ona mala istotu. No a ten chlap jej to zrejme poslal naozaj preto, že ju miluje, pretože chlapi nerozmýšľajú nad nejakými taktikami ako ženy.
13678

Možno ste už videli takýto obrázok. Aj keď je to pre vás asi smutné, no ten obrázok je vystihujúci. A ak obvykle dávate pri písaní si s nejakou babou smajle a zrazu sa stane, že pošlete pár viet bez nich, stavíme sa s vami o 100 eur, že začne riešiť, čo sa stalo, keď zrazu píšete bez rôznych ksichtíkov. A ono sa možno nestalo vôbec nič, len ste ich nedali a bodka. Vy za tým nič nevidíte, no ona už celý telenovelový príbeh.

Rovnaká situácia môže prísť aj počas s*xu. Pokiaľ sa do postele dostanete s babou, s ktorou to spolu len začínate ťahať, vy si se* budete užívať, no ona celý čas v hlave riešiť, čo a ako spraviť, aby ste boli spokojný. Rovnako sa bude sústrediť na každý pohyb a rozmýšľať nad tým, či myslíte na jej celulitídu alebo to, že ste čakali, že má väčšie kozy. A popri tom, vy nemyslíte naozaj na nič, len si užívate a jej celulitida vám je totálne ukradnutá, pretože, ak by vás ako osoba nepriťahovala, neskončili by ste s ňou v posteli. A po se*e nastáva opäť podobná situácia. Ak pri sebe ticho ležíte, ona rozmýšľa nad tým, prečo ste ticho – „myslí na to, že sa mu to nepáčilo?“, „chce zdrhnúť, len nevie ako?“, „porovnáva ma so svojou bývalou?“. A vy sa popri tom len pozeráte na pavúka na stene a rozmýšľate nad tým, ako sa tam dostal.

5.jpg

Žena skrátka vždy všetko analyzuje, čo, samozrejme, vzťahu neprospieva, no inak to nevie. A ak nerieši, tak si radšej nevydychujte, pretože rieši, ale zatiaľ len v svojej hlave a raz to na vás v hysterickom záchvate všetko krásne vybalí, že sa z toho budete možno spamätávať pekných pár dní.

To, či emocionálnu bombu ustojíte už záleží na vašej povahe. Prajeme vám veľa trpezlivosti :).

Lola
Ženy sú komplikované a my chlapi im často absolútne nerozumieme. Lola sa nám preto vo svojich článkoch snaží ukázať, ako rozmýšľajú ženy a ponúka nám pohľad do ich hláv. Kto vie predsa lepšie poradiť, ako na tie mršky, ak nie práve jedna z nich?

1 komentár

  1. no tie zeny teda analyzuju ale na kokk :D keby sa radsej viac v tom zivote uvolnili tento rok som sa rozisiel s jednou zenskou co mi tu potom sedavala za dverami a cele hodiny plakala – dovod? v posteli s nou nula bodov musel som ho tajne masirovat v sprche :) tento rok som spoznal vdaka zozamkam a party zopar zien, vsetky zhorene byvaju s mamou plat do 400 eur, zivot maju o nicom. moj kamos na tom pdobne. vysledok? zijem v spolocnosti kde sice zarabam styri cifry ale s tymi zenami je taka nuda alebo depka ze je mi to na nic :D a zabudol som este jednu vec, slovenske prostitutky su skarede zeny co nevedia sexovat – povacsionnou – sranda je ako je mozne ze robia co robia takze totalne sumarum sme uvezneny v republike s nepouzitelnymi zenami, z 85 percent, a zijeme tu ako vidlaci :D pecka, idem si zohnat na to terapeuta a vykryt to pivami. sumarum chlapi – najst zenu normalnu je velmi vzacna vec ak mate nepustajte ak nemate zozente si prasky na ukludnenie a zopar plechovkocych piv do ladnickky – bude to jizda, verte mi ;)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here