Vypracované telo, odhodlanie, výdrž a vedieť sa správne namotivovať. Keď už ste sa k svojmu snu priblížili na maximum, svoju snahu zužitkujte. Príklad si môžete vziať od tejto fitnesky. 

Krásne, vyrysované nohy, dlhé až po… až po zem! Sen každej, ktorá chce vyzerať! Ibaže legendárny leg day sa často akosi vytráca z tréningového rozpisu. To však nie je prípad tejto fitnesky, ktorá na svojich nohách poctivo maká. A vypracovala ich naozaj parádne. Len máme pocit, že si to celé vybralo aj svoju daň.

Povedzme, že prehliadneme prezentáciu pripomínajúcu strašne netalentovanú a až neprirodzene nadržanú akože pornohviezdu. Prehliadnime aj strašidelnú posadnutosť vlastnými svalmi (také to obchytkávanie sa). Vydržíme teda prvých pár minút videa až sa dostaneme do bodu, kedy slečna začne predvádzať svoj talent. Teda drtiť vodné melóny stehnami. No a k tomu už asi netreba nič viac…

zdroj: broscience.co l foto: yotube.com

loading...

2 KOMENTÁRE

  1. tá žena nemá boky – vyzerá jak chlap, fuj…chlapi, dávajte si pozor na kámošov, ktorým sa páči takáto muskulatúra (hlavne ak vám v sprchách padne mydlo na dlažbu….

    • a žiadne prsia, určite je na práškoch, chudák žena čo ju baví viac železo v posilke, ako normálny chlap pri večeri…

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here