Koncept automobilu Vision Mercedes Maybach 6 ešte nebol oficiálne predstavený, ale fotky tohto supermoderného luxusného tátoša už kolujú internetom a nejednému fanúšikovi štvorkolesových miláčikov sa už zbiehajú slinky!Mercedes Maybach 6 je šesť metrov dlhé dvojdverové kupé, ktoré svojím dizajnom pripomína legendárne športové autá z minulého storočia, na druhej strane však pôsobí veľmi moderne a inovatívne. Najmä interiér tohto auta snov je jednoduchý a zároveň maximálne nadčasový. Volant, dva budíky, displej pod čelným sklom a virtuálny head-up displej.

Mercedes Maybach 6 by mal byť elektromobil s pohonom všetkých štyroch kolies. Ďalšie technické parametre, ako aj cena, budú zverejnené až pri oficiálnom predstavení tohto štvorkolesového skvostu. Hoci je viac než isté, že jeho cena bude pre bežného smrteľníka z počiatku nedostupná, existuje vysoká pravdepodobnosť, že sa elektromobil s hviezdou na kapote stane tajným snom mnohých mužov po celom svete.

Vision Mercedes Maybach 6 fotogaléria

Vision Mercedes Maybach 6 Vision Mercedes Maybach 6 Vision Mercedes Maybach 6 Vision Mercedes Maybach 6 Vision Mercedes Maybach 6 Vision Mercedes Maybach 6 Vision Mercedes Maybach 6 Vision Mercedes Maybach 6 Vision Mercedes Maybach 6 Vision Mercedes Maybach 6 Vision Mercedes Maybach 6 Vision Mercedes Maybach 6 Vision Mercedes Maybach 6 Vision Mercedes Maybach 6 Vision Mercedes Maybach 6 Vision Mercedes Maybach 6

Vision Mercedes Maybach 6 video

Video: YouTube.com | Foto: Autoblog.com, Depositphotos.com

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here