Tieto mapky vám ujasnia, kam sa vydať na sexuálne prázdniny za tými najväčšími prsnatkami a kde budete aj s 13 centimetrovým penisom postrahom ulíc.

 

Pozor na Francúzov a Maďarov

Pozorne si prezrite túto svetovú mapu. Ukáže vám totiž, v ktorých krajinách treba zvážiť pobyt na verejných kúpaliskách a plavárňach a kde sa naopak môžete spokojne pretŕčať aj na nudapláži. Podľa nej sú v Európe najviac obdarení Francúzi a Maďari (vyše 16 cm) a najmenej Íri a Rumuni (menej ako 13 cm). V celosvetovom meradle sú najväčší borci chlapi z Konga a najmenších gašparkov schovávajú v nohaviciach v Severnej Kórei. Slovensko patrí ku krajinám s lepším priemerom (nad 15 cm), a tak sa ženy vôbec nemajú na čo sťažovať.

kde zahviezdite s 13 cm
Francúzi a Maďari v Európe vedú. Slováci sú na tom tiež dobre.

Rusky sú svetové prsatice

Ďalšia mapa prezrádza, ako sú na tom ženy so svojimi vnadami v podprsenke. U žien našťastie platí, že je dôležité, aby boli prsia pekné a pevné, ale povedzme si úprimne, že dobré troječky nie sú na zahodenie. Ak ste zástancom megaprsíčok, na svoje si prídete v Rusku, ktoré vedie s košíčkami D a viac. D a C košíčky sa často vyskytujú v Amerike, Austrálií, aj vo väčšine Európy. Najmenšie prsia majú Číňanky a Aziatky celkovo. Slovenky patria tiež k lepšiemu priemeru s košíkmi C (trojky). Čo z týchto dvoch máp teda vyplýva? Sexuálny turizmus je v tomto prípade zbytočný, statných chlapov a prsnaté devy máme zjavne aj doma.:)

kde ziju najvacsie prsnatky
Najväčšie prsatice sú Rusky, Slovenky majú super trojky (C).

Zdroj a Foto: boredpanda.com, alphadesigner.com, hdwallpaperbackgrounds.net

loading...

1 komentár

  1. …aha, tak ak je na slovensku priemer 15.27 tak už chápem prečo boli slečny vždy také ohúrené, som si myslel že len hrajú divadielko, ale pri takomto priemere príjemne prekvapiť neni zrovna ťažké :-D

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here