Na internete sa objavil nový hudobný videoklip, ktorý je venovaný zvieratám. Vytvoril ho už dobre známy raper Suvereno spolu s kolegami Presentom a Messenjahom. Prvá polovica klipu poukazuje na krutosti, ktoré sú páchané na zvieratách a v druhej polovici interpreti vyzývajú k väčšej láske a porozumeniu zvieratám. Klip vyvolal kontroverzné názory. Aký je ten váš?Dopĺňame slová Suveho: Skúsme sa na chvíľu vrátiť do doby, keď sme ako malé deti dokázali bezpodmienečne milovať všetky živé tvory a cítili sme s nimi veľký súcit, ak im niekto akokoľvek ubližoval….tak toto je presne naša podstata, ktorá nám bola žiaľ zobratá. No je na čase dať tomu ešte jednu šancu! Každá živá bytosť na tejto Zemi túži po láske a mieri bez rozdielu! Aj naši planetárni spoločníci, z kráľovstva zvieracieho: Milovaní bratia-sestry, zaslúžite si veľkú úctu a veľa lásky za všetkú oddanosť a trpezlivosť s nami. Zaslúžite si slobodne žiť a voľne dýchať!

Foto: El Suvereno (2h+)

 • g0

  Konečne niekto kto to povedal nahlas a postavil sa proti tomu. Dúfam, že toto video otvori ľuďom oči, ako je napísané v nadpise článku. WAKE UP!!!!

 • Patrick Pleva

  zabit vsechny lidi co za tim stoji

  • g0

   Minimálne také isté tresty ako pri zabití človeka! Oko sa oko, zub za zub!

 • svetlushka

  Strašné ako sa vedia “ľudia” chovať k bezbranným zvieratám. :-( prvá časť sa mi pozerala naozaj ťažko ale konečne niekto ukázal realitu a začal o tom hovoriť nahlas lebo už skutočne treba luďom otvoriť oči aby sa konečne spamätali.