Slepí ľudia to v živote rozhodne nemajú jednoduché. Okrem kopy iných vecí sú ukrátení aj o parádny zážitok, ktorý človeku sprostredkuje jedine péčko. Práve preto sa známa internetová spoločnosť s obsahom pre dospelých rozhodla pomôcť a urobiť tak zo sveta znovu o čosi krajšie miesto.

„V P*rnhub je našim cieľom poskytovať služby všetkým zákazníkom a to tak, že vyrábame obsah prístupný pre každého jednotlivca. Pridaním audio zameraného obsahu zabezpečíme čosi špeciálne pre zrakovo postihnutých.“ Parádna myšlienka, čo poviete? No a ako si to celé P*rnhub predstavuje?

Schránka 02

Spoločnosť vybrala 50 svojich najobľúbenejších videí, ktoré je rozhodnutá upraviť tak, aby si ich v plnej paráde mohli vychutnať aj nevidiaci. Malo by sa jednať o doslova komplexný audio zážitok. Videá sú obohatené o hlasové komentáre, v ktorých je zachytené doslova všetko od opisov scenérie, oblečenia až po výraz tváre hercov. Vlastne je to čosi ako audio knižka pre dospelých, obohatená o zvuky péčka! Mohlo by to byť celkom príjemné počúvanie na dobrú noc, že? :)

Zdroj/Foto: YouTube

loading...

Mladý, uhundraný a vždy pripravený pre vás priniesť nejakú tú zaujímavosť zo sveta, či domova. Jeho obor sú zaujímavosti, trochu histórie, baby a paradoxy dnešnej doby. PS: Nezabúdajte, že svetlo na konci tunela, môže znamenať aj blížiaci sa vlak.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here