Kamera s infračerveným videním mala za úlohu prehľadať územie Afganistanu, na ktorom sa údajne mali nachádzať teroristi. Tento nález ale musel vojakov šokovať. Podarilo sa im totiž natočiť troch mužov ako súložia s kozou!

Celé video sa začína tým, že infračervená kamera brázdi po akomsi svahu rovno pod dedinou. Spočiatku sa zdá, že je všade pokoj, no po chvíli sa kamere podarí zachytiť osoby vyžarujúce telesné teplo. Na tomto mieste sa kamera pochopiteľne zastaví a oblasť priblíži. Po chvíli je všetko jasné, dvaja muži sa postupne prestriedajú na úbohej koze, pričom je jasné, že sa jedná o moslimov. Vojaci ich identifikovali podľa toho, že jeden z aktérov pred súložou pokľakne a s charakteristicky prekríženými rukami sa pomodlí. Tento spôsob je typický práve pre moslimský akt viery!

Zdroj: youtube, flickr.com

loading...

Mladý, uhundraný a vždy pripravený pre vás priniesť nejakú tú zaujímavosť zo sveta, či domova. Jeho obor sú zaujímavosti, trochu histórie, baby a paradoxy dnešnej doby. PS: Nezabúdajte, že svetlo na konci tunela, môže znamenať aj blížiaci sa vlak.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here