To, že slovenské cesty nie sú vysoká kvalita, vieme už dávno. Chvalabohu, diaľnice sú v dobrom stave aj keď momentálne prebieha odstávka jedného jazdného pruhu na rýchlostnej ceste R1. Skutočný šok zažil vodič, ktorý prechádzal úsekom pri Vlčkovciach (okr. Trnava), kde mu policajt kopol za jazdy do auta.  Držal sa policajt hesla Pomáhať a chrániť?Odstávka jedného jazdného pruhu na rýchlostnej ceste R1 komplikuje životy vodičom. Nie ani tak komplikuje ako spomaľuje. Na plynulosť jazdy tu dohliada polícia. Policajt na videu kopol za pomalšiu jazdu vodičovi Volkswagenu s trnavskou značkou do karosérie. Samozrejme, všetko to bolo v rámci hesla “Pomáhať a chrániť”. Podľa vyjadrenia policajta, vodič bezdôvodne spomalil a ukazoval mu hanlivé gestá.

Pravda sa bude hľadať pravdepodobne iba ťažko, keďže každá strana si bude hájiť svoje. Ako by ste posúdili túto situáciu vy? Kto bol podľa vás na vine?

 

Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.
 • dfx

  Za neuposluchnutie pokynov policajta mu mozu zobrat vodicak. Preco ho nezastavili a nepotrestali?

  • lebo by zdržali celú kolónu, a to sa práve snažia zrýchliť, vodič je jednoducho obmedzenec a ešte mu len príde 50€ poukaz.

 • peope

  takeho dementneho policajta vyzliect z uniformy a bez naroku na odrobene roky
  co si on dovoluje co kopat do auta?
  to si on nesmie dovolit! to kde sme…
  nech vodic ukazoval cokolvek, on to ma strpiet
  ak sa mu nepaci, mali ho zastavit a dat za tie znacky a riesit ho tam
  miesto mali a nikoho by nebrzdil
  oni nemozu vediet preco ten vodic ide tak rychlo ako ide
  problem s autom/motorom/nejaky nudzovy rezim? aelbo sa proste vodic len boji zuzenej cesty?
  on ma pomahat a nie ohrozovat

 • mikinko

  nezastavam sa policajtov skor naopak, vacsinou nadavam :D ale tento krat budem stat na strane policajtov. Velka vacsina vodicov ked vidi panov v zelenom spomali, v mesta ja na 30km mimo obce na 60 70km. a pri takejto odstavke na R1 co bola tak je dolezite aby kazdy isiel tou maximalnou povolenou rychlostou ak nechceme spomalovat premavku. bola tam 80ka tak pojdem 80 ne 70 a ked uvidim policajta 50. Po dalsie nevytvaram medzery na 4 5 aut ale idem v odstupe par metrov aby som stihol zabrzdit keby nieco ale hlavne preco by sa malo brzdit ked sa ide v kolone bez prekazky :D

 • miki

  pohoda aj on je len clovek, kazdemu povolia nervy a duplom na slovenských cestách,

 • mescator

  pripad pre psychiatra

 • Sebastian

  Ja jazdím každý víkend domov a keď vidím takýchto šoférov pred sebou čo spomaľujú bezdôvodne premávku keď už aj tak je obmedzená tak by som mu kopol do riti a nie do auta auto nemôže za debilitu šoféra hold policajtovi

 • Vlado Kugler

  Ten zeleny mozog ma doma asi rychlejsie auto. Asi si ho, na rozdiel od nakopnuteho, mal z coho kupit.