Len nedávno sme vám priniesli fotografie auta vyrobeného na zákazku pre Petra Sagana, no konečne sme sa dočkali aj videa z testovacej jazdy. 1000-koňový Dodge Charger R/T je sen každého chlapa a práve charizmatický cyklista patrí medzi pár šťastlivcov, ktorí si svoj sen splnili. Pozrite si prvé kilometre mladého Slováka v novučičkom hot-rode, ktoré len dokazujú neuveriteľnú silu tohto kultového automobilu!Osemvalec s objemom 9,4 litra a s výkonom 735 kW rozhodne nepatrí do rúk začiatočníkov a problém skrotiť ho mal aj skúsený šofér Peter Sagan. Tento Charger upravený firmou Mascar mnohí poznajú z legendárnej filmovej série Rýchlo a zbesilo. Nádherný zvuk jeho motora je pohladením pre dušu a ocení ho každý milovník silných áut!

Zdroj: Youtube.com | Foto: Hotrod.com

2 KOMENTÁRE

  1. dosť skoro ste objavili to video :) však už deň ped vydaním vášho prvého článku bolo vonku a prvé čo ma napadol po prečítaní bolo dat si do youtube : Peter Sagan Dodge Charger :)

  2. Že video z testovacej jazdy … sa previezol po uličke a zistil že sa neustále šmýka … a mal dosť … aj ruky sa mu roztriasli … no bude sa musieť učiť jazdiť na takomto neskrotenom tátošovi … ale on je šikovný tak predpokladám že to zvládne :-)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here