Byť kamionistom je, zdá sa, poriadne náročná práca, a to predovšetkým po psychickej stránke. Nečujeme sa, napokon, tráviť celé dni zavretý v kabíne a denne prejsť stovky kilometrov, pričom to všetko absolvovať bez akejkoľvek spoločnosti – to už musí človeku udrieť na mozog. Podobne, ako je tomu v prípade tohto Poliaka. Známy poľský kamionista si už na YouTube získal srdcia množstva fanúšikov. On a jeho verná palubná kamera totiž zachytávajú počas ciest svetom rôzne zaujímavé aj zábavné príhody, ktoré Poliak častokrát sám nezabudne okomentovať. Mnohí ho pritom majú radi predovšetkým kvôli jeho bezprostrednému slovníku, napokon, kamionista si pred ústa servítku rozhodne nedáva.

Foto: YouTube.com

Gustav
Charakterizovať Gustáva je len veľmi ťažké. Vo všeobecnosti ale platí, že ide o mladého chalana, ktorý nijako nevytŕča z davu. Milovník športu, pekných žien a večný študent sa s vami rád podelí o tie najzaujímavejšie témy a postrehy.

3 KOMENTÁRE

  1. Thygerrr robi sobie jaja,a wy to łykacie jak pelikany,znam go osobiście i wiem jaki jest,a to że sie nabija to jego cyrk jego małpy,jak sie komus nie podoba to niech nie patrzy.

    udělej vejce, a ty jsou łykacie jako pelikánů, Znám ho osobně, a vím, co to je, a to je srpnu strčil své cirkusová opice, jako by někdo neměl rád to pak nenechte vzhled.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here