Tomu sa skutočne povie pomoc! Policajná hliadka natrafí počas nočnej zmeny na horiace auto na okraji cesty. Jeden z policajtov okamžite beží k autu, následne privolá svojho kolegu a spoločne sa im podarí naozaj hrdinský čin…Policajti z oddelenia Montgomery County (USA) nestratili duchaprítomnosť a z horiaceho auta vytiahli muža, ktorý padol do bezvedomia po tom, ako sa nadýchal jedovatých výparov z vlastného auta, ktoré začalo počas jazdy horieť.

Prípad sa odohral v januári minulého roka a títo dvaja príslušníci policajného zboru dostali okrem finančnej odmeny aj Medal of Valor, teda “medailu za odvážny čin”. Treba uznať, že naozaj zaslúžene.

zdroj: Youtube, telegraph.co.uk

Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba