Dubajská polícia je známa svojim luxusným vozovým parkom. “Staré” modely Gallardo nahrádzajú nové Aventadory. Jeden z príslušníkov polície z Dubaja predviedol, že ani staré Lamborghini určite do šrotu nepatrí. “Zagumuj tu predomnou s tvojou károu, nech mi štrk a dym oj*be sa mojou tvárou”, zadelil raz Rytmus a pán policajt vo videu ho poslúchol.:)Samotné Lamborghini Gallardo veľmi predstavovať netreba. Desaťvalec s objemom päť litrov v základe s 365 kW neskôr automobilka navýšila na výkon 382 kW. Z nuly na sto do štyroch sekúnd, maximálka cez 300 km/h. No tak sa ukážte, pán policajt.

Jakub
Moderný muž, sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ v dnešnej dobe nezaobíde.
  • Roman

    Lamborghini Gallardo LP560-4 of the Italian State Police”” Ja neviem akože, či to písal slepec, ale stačí sa buď pozrieť na nápis Polizia, modré farby, ktoré v Dubaji nemajú + ak vážne nezapol ani to video tak si stačí aspoň prečítať popis a možno tých 5 eur čo dostal za tento článok išlo na lepšie veci