Poriadny maturitný večierok si užili žiaci Luitpoldového gymnázia v Mníchove. Po maturách učitelia dovolili žiakom usporiadať rozlúčkovú párty priamo v budove školy, no to ešte netušili, aký bude mať táto udalosť vymakaný program!

Súčasťou maturitného večierku mala byť aj prednáška na tému rovnosti ľudských práv. Čoskoro sa vo dverách zjavila prednášajúca pani „profesorka“ v elegantnom kostýme. Spočiatku naozaj rozprávala veľmi seriózne a presvedčivo, avšak po chvíli žiakom predviedla oveľa viac, ako sa čakalo. Záznam z tejto vymakanej školskej akcie sa, samozrejme, čoskoro začal šíriť po sociálnych sieťach.

Schránka 18

Prečítajte si tiež: 

5 učiteliek, ktoré si to rozdali so svojimi žiakmi! # 2 časť.

 

Učitelia k celej veci zaujali nekompromisný postoj a vyjadrili sa viac menej jednoznačne: „Každá osoba v miestnosti bola predsa plnoletá, takže neexistoval dôvod, prečo rušiť dobre rozbehnutý program!“ Nebudeme vás viac naťahovať, tu je sľubované video:

Zdroj/Foto: Youtube

loading...
Mladý, uhundraný a vždy pripravený pre vás priniesť nejakú tú zaujímavosť zo sveta, či domova. Jeho obor sú zaujímavosti, trochu histórie, baby a paradoxy dnešnej doby. PS: Nezabúdajte, že svetlo na konci tunela, môže znamenať aj blížiaci sa vlak.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here