Tragický incident sa odohral v miestnej zoologickej záhrade v Čile. Mladý muž sa totiž rozhodol ukončiť svoj život poriadne brutálnym spôsobom a to tak, že vliezol do výbehu s levmi!

Strašný pohľad sa naskytol návštevníkom Čilskej zoologickej záhrady v Santhiagu. Iba dvadsaťročný muž sa tu totiž rozhodol ukončiť svoj život priamo vo výbehu s levmi. Franco Luis Ferrada Roman si najprv vyzliekol všetko oblečenie a následne preliezol plot do levieho výbehu. Zvieratá sa s ním síce najprv hrali, no po niekoľkých provokáciách sa na mladíka vrhli a spôsobili mu drastické zranenia. Zamestnanci sa síce snažili levov od muža odohnať, no nakoniec boli nútení zvieratá zastreliť.

Schránka 28

Tento brutálny pokus o samovraždu potvrdil aj list na rozlúčku, dôvody tohto šialeného činu však ostávajú nejasné. Podľa očitých svedkov mladík počas útoku kričal výroky s náboženským podtextom. Celú hrôzu sledovali vydesení návštevníci takpovediac v priamom prenose. Zoologická záhrada bola počas útoku preplnená…

Zdroj/Foto: Youtube

loading...

Mladý, uhundraný a vždy pripravený pre vás priniesť nejakú tú zaujímavosť zo sveta, či domova. Jeho obor sú zaujímavosti, trochu histórie, baby a paradoxy dnešnej doby. PS: Nezabúdajte, že svetlo na konci tunela, môže znamenať aj blížiaci sa vlak.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here