Desivé video z Afriky zachytáva posledné okamihy mladej lovkyne, ktorej sa brutálny koníček stal osudným. Video sa šíri internetom rýchlosťou blesku a snáď upozorní ľudí na to, aký zbytočný a márnivý je lov exotických zvierat!Mladá lovkyňa hrdo pristúpila ku svojej čerstvo ulovenej koristi a s úsmevom pri mŕtvom levovi pózovala do kamery. Úsmev ju však po krátkej chvíli prešiel! V priebehu par sekúnd sa akoby odnikiaľ zjavil ďalší lev, ktorý prišiel pomstiť svojho mŕtveho druha! Na YouTube zverejnil toto video istý Jayden Taner pod heslom “StopTrophyHunting”. Situácia okolo lovu exotických zvierat je pri tom naozaj vážna. Každý rok lovci z celého sveta zabijú tisíce zvierat v postate len kvôli fotografii… Zdá sa, že takýto lov je navyše mimoriadne výnosný biznis. Lovci sú za jediný deň ochotní zaplatiť až 30 tisíc eur!

Zdroj/Foto: Youtube – titulný obrázok je ilustračný

Mladý, uhundraný a vždy pripravený pre vás priniesť nejakú tú zaujímavosť zo sveta, či domova. Jeho obor sú zaujímavosti, trochu histórie, baby a paradoxy dnešnej doby. PS: Nezabúdajte, že svetlo na konci tunela, môže znamenať aj blížiaci sa vlak.
 • Dominik Nacomeno

  tak im treba…hlupi snobi…

 • nasud

  tak a mas po pixi…

 • Oleg Mášik

  hoax ako vyšitý.Ludia skočia na každú kravinu z internetu

 • Bynk

  A Lev je králom zvierať! Toto dokazuje, že ľudia sú len zvieratá a musia poslúchať svojho kráľa, každá revolta sa trestá smrtou.

 • jjjju

  Nádhera, až na to, že je to FAKE video. Vyrobené študentom špeciálnych efektov na vysokej škole. Ale samozrejme nesúhlasím so zabijanim zvierat.