Slovenským Facebookom koluje video z rozhovoru medzi človekom, ktorý spáchal priestupok, a dvomi mestskými policajtmi. Muž vraj na túto dvojicu zamestnancov polície podal trestné oznámenie za arogantné správanie, ich údajnú snahu vyvolať konflikt a za obmedzovanie osobnej slobody. Napriek tomu, že názory na video sa veľmi líšia, autor prosí o jeho zdieľanie!Na slovenskom Facebooku koluje video z Nitry, na ktorom je zachytený rozhovor dvoch zástupcov miestnej mestskej polície a pána Romana H., ktorý len veľmi ťažko niesol pokyny a správanie spomenutej dvojice v uniforme. Preto sa z tohto incidentu rozhodol natočiť video, ktoré sa teraz šíri internetom. Roman H. údajne podal na dvojicu policajtov trestné oznámenie za vyvolávanie fyzického konfliktu a obmedzovanie osobnej slobody.

Ako to už pri takýchto kontroverzných incidentoch býva zvykom, svojich priaznivcov a taktiež odporovateľov má jedna aj druhá strana. Aký je váš názor? Bolo nevhodné správanie Romana alebo dvojice policajtov?

Video mestská polícia a páchateľ priestupku

Video: Facebook.com | Foto: Facebook.com

6 KOMENTÁRE

  1. Keď ma zastavia policajti a vypýtajú si doklady, tak ich predložím. Ak som spáschal priestupok, priznám sa, ak nie je vážny požiadam o napomenutie… Tento zakomplexovaný chudák potrebuje ukázať svoje obrovské ego inak vobec nerozumiem jeho počínaniu. Policajti s ním mali božskú trpezlivosť a z videa je jasné kto má v IQ navrch.

  2. Muz,ktory spachal priestupok je arogantny a prehnane vztahovacny.Policajti si robili len svoju pracu a on miesto spoluprace vystupoval voci nim neprimerane.Podla zaznamu,ktory som videla,by sa mal za svoje grobianske spravanie hanbit a nie podavat trestne oznamenie.

  3. boze to je bulo…policajti boli v prave a mali velmi ale velmi pevne nervi…ja by som uz asi davno zvysil hlas na takeho bula…isto pojedol vsetku mudrost sveta…a ze on im povie ako to bude…tak to bol vtip roka co on chce rozpravat policajtom ako to bude…

  4. Tak, je pravda, že chalani jednali tak, ako by mali a ako ich aj učia, no Pán bol v práve tiež, pretože zákon o obecnej polícií jasne definuje, že obecná ( mestská polícia ) nemá právomoc riešiť dopravné priestupky. Ak tak jedná, jedná protiprávne. Keby aj protiprávne nejednala, je jasne dané, že úradná osoba alebo verejný činiteľ musí danú osobu upozorniť na to, čoho sa dopustila a z akého dôvodu je riešená. Na mieste Pána H. by som si na miesto zavolal śtátnu políciu, ktorá je ( z pravidla ) právne a justične viac vzdelaná.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here