Toto počas svojej bohatej kariéry „spoločníčky“ ešte nezažila! Na YouTube sa objavilo video dvoch mladých Čechov, ktorí sa rozhodli, že vyskúšajú eskortné služby. Ich požiadavky boli ale prinajmenšom… Zvláštne. Keď zazvnonil „spoločníčke“ Sandre telefón s naliehavou prosbou, aby prišla rýchlo splniť túžby dvoch mladíkov, to ešte netušila, o čo vlastne pôjde. Avšak za poplatok asi 100 eur sľúbila, že sa pokúsi dostaviť čo najskôr. A svoj sľub aj dodržala a približne 30 minút nato už bola na dohodnutom mieste. Tam ju ale čakalo drobné prekvapenie.

Menšie predstavenie na začiatok, od údajne nesmelého mladíka, ešte zniesť dokázala, no to, čo prišlo potom, by jej zrejme vôbec nenapadlo. Mladý muž jej totiž oznámil, že jej služby nepotrebujú, ale radi by si s ňou dali partiu Dostihov a stávok. Prekvapenie Sandry bolo síce veľké, ale radosť z legendárnej stolovej hry s mladíkmi už rozhodne nie. Ako to napokon celé dopadlo, vám prezradí samotné video.

Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gustav
Charakterizovať Gustáva je len veľmi ťažké. Vo všeobecnosti ale platí, že ide o mladého chalana, ktorý nijako nevytŕča z davu. Milovník športu, pekných žien a večný študent sa s vami rád podelí o tie najzaujímavejšie témy a postrehy.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here