Už je tomu raz tak. Hlavné mesto Slovenska sa opäť zviditeľnilo – žiaľ ale nie v pozitívnom slova zmysle. Slovenskom prechádza po horúcich dňoch vlna búrok a dažďov, čomu sa nevyhla ani „krásavica na Dunaji“. Na tom by, pochopiteľne, nebolo nič, Dopravný Podnik Bratislava ale celú situáciu podcenil. Len ťažko si totiž inak možno vysvetliť situáciu, ktorú pohotoví občania zachytili na video.

8 KOMENTÁRE

 1. Pre autora p. Lukasa. Po prve, neviem co je na tom smiesne. Vtipne mi to moc nepride ale v poriadku. Po druhe, neviem o akej KHL rozpravate. Pokial viem Slovan spravil presny opak v KHL a spropagoval SK hokej a ich fanusikov naozaj v dobrom svetle. Svedcia o tom vyjadrenia niekolkych TOP hracov sveta ktory si hokej v Bratislave pochvalovali a radi sa sem vracali. O hokeji na Slovane sa pisalo vzdy v super lativoch v zahranic. mediach. Ako vdaka modernej hale tak aj fanusikom. To co sa stalo poslednu sezonu nie je nic vynimocne ani pre taku ligu ako NHL.Jediny kto si z toho robil posmech je snad SK obcan ktory si nevidi na koniec nosa a strapnuje sa vo svete sam.

 2. dufam, ze ked uz skoncili prazdniny tak sa budes venovat dalej skole a na taketo pri….. clanky uz nebudes mat cas. preto radim tvojim rodicom nech ta daju radsej aj do poobednej druziny aby si nemal tolko casu na take sprostosti

 3. A čo na tom má byť na tom videu akože smiešne???? Jediné čo je smiešne je IQ autora článku.

 4. Páni, nedá mi nereagovať na toľkú nenávisť vo vašich komentároch.
  Na úvod by som rada spomenula, že sama som z Bratislavy, je to mesto kde som sa narodila, kde žijem a plánujem tu aj umrieť…jednoducho, je to mesto, ktoré mám rada :) tento článok, vrátane videa v ňom, ma ale nesmierne pobavil.. myslím si, že je spracovaný dobre, autor opísal len holé fakty..čo sa futbalu a hokeja týka, buďme k sebe úprimní, má pravdu.. futbal – traédia, hokej – momentálne sa nám síce relatívne darí, avšak nie je to žiadna sláva…no nikde nevidím napísané, že by autor nejakým spôsobom kritizoval fanúšikov, respektíve niečo iné.. opísal holými faktami to, že sa sezónu za sezónou márne poúšame vôbec prebojovať do play-of

  Preto vám, p. redaktor Lukáš chcem odkázať, že váš článok síce množstvo ľudí nepotešíl, no množstvo zároveň áno..nič si z toho ale nerobte, nie každým môžete byť milovaný :-))

  Prajem pekný deň
  verná čitateľka z Bratislavy

  • Janka,

   náš magazín má za úlohu ľudí baviť. S tým je spojená aj satira. Avšak autor nepoužil svoj vlastný názor ale iba napísal citáciu komentárov z Facebooku.

   Nakoľko Bratislava je téma, ktorú citlivo vníma celé Slovensko, musíme sa ňou zaoberať. To neznamená, že by sme osobne boli nejako namierení voči Bratislave. Chápte to prosím neosobne.

   Ďakujeme za pochopenie.

   • milá redakcia,
    môj komentár bol myslený ako reakcia na pánov podo mnou – nie na vás/autora článku/konkrétny článok..svoju robotu si robíte dobre, za čo som vďačná :)

    ako vravím, sama som z Bratislavy, tento článok beriem všetkými 10 – tak, ako je napísaný :)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here