Deň 13. 11. 2015 sa navždy zapíše do histórie ako čierny deň Francúzska, keďže po teroristických útokoch v Paríži vyhaslo viac ako 120 životov. Bola to však skutočnosť alebo sa iba vláda, médiá a policajti snažia hrať špinavú hru, ktorá má mať za následok obmedzenie ľudských práv a nastolenie toľko diskutovaného New World Order (Nový svetový poriadok)?Po teroristických útokoch sa po krátkom čase začali na internete objavovať rôzne videá a fotky zachytávajúce hrôzostrašné momenty. Medzi zverejnenými videami sa nachádza aj nahrávka francúzskeho reportéra, ktorá zaznamenala dianie pred divadlom Bataclan. Práve tento záznam mal vyvolať v ľuďoch zlosť, hnev, ale najmä strach.

V prvom rade – nezdá sa vám zvláštne, že zakaždým, ak sa stane nejaký teroristický útok, vždy je zverejnené video v nízkej kvalite? Žijeme v 21. storočí a francúzsky reportér, ktorý by za normálnych okolností disponoval kamerou za tisíce eur s najvyššou kvalitou zverejní nahrávku natočenú na úrovni priemerného mobilného telefónu. Predsa však vo videu nemožno prehliadnuť, ako dokáže žena visieť na parapete okna tak neuveriteľne dlhú dobu, a to dokonca aj na jednej ruke. Rovnako je zvláštne, že z koncertnej sály je počuť hlasitú streľbu, no napriek tomu v jej bezprostrednej blízkosti stojí žena s kávou v ruke, ktorá sa tvári, ako keby sa nič nestalo. No a v neposlednom rade je nepochopiteľné, že žena ležiaca na ceste pred vstupnou halou sa počas celej doby pohybuje iba zo strany na stranu a až po neuveriteľne dlhej dobe sa snaží prostredníctvom telefónu privolať pomoc. Navyše na internete nie je ani jedna fotka alebo video od miestnych ľudí, ktoré by tam za normálnych okolností určite boli.

Čo myslíte, boli teroristické útoky skutočné alebo sme sa stali obeťami dobre zorganizovaného podvodu? Hrozí nám v budúcnosti nastolenie nového svetového poriadku, aby nás naše vlády mohli lepšie ochrániť alebo je to iba púha konšpirácia?

Foto: buzzfed

 • bubo

  ano aj tych 132 mrtvych je len nakreslenych, boze za kokotiny riesite…

 • xXx

  A už je to tu obete ešte ani poriadne nevychladli ale konšpiratory už majú celí prípad uzavretí vidím že Brainwashing dosiahol novú úroveň navrhujem celí článok zošrotovať

 • ChaseCZE

  Autor by tak trochu potřeboval přes hubu… To, že se někdo bude snažit zviditelnit na úkor tohoto svinstva, se dalo očekávat. Ovšem, že to bude tak brzo… Doporučuji autorovi jít osobně vysvětlit svoji teorii někomu, kdo tam ztratil člena rodiny, kamaráda, kolegu… Takže si vážení konspirátoři vytáhněte hlavu z pr*ele a zkuste zapojit mozek trochu užitečnějším způsobem, než vymýšlením kravin tohoto kalibru…

 • ivan

  Tak týmto ste u mňa skončili..Myslel som si, že ste seriózny magazín, no po článku tohoto (asi dosť neúspešného právnika, a asi viem aj prečo) ste zase len obyčajný nový čas.. Vy sa absolútne nahnbíte?

 • Petr

  Já tomu docela i věřim, tahají nás za nos jak se jen dá. To co je popsáno v článku jsou fakta. A zeptat se člena rodiny ? V životě jste ty lidi nepotkali a nebýt televize nebo internetu, ani byste nevěděli jak vypadaj. Divili byste se za jak málo peněz někdo udělá hodně věcí ;)