Niekto jedlo je, iný ho zase pretvára na umelecké diela. To je aj prípad 27-ročnej Talianky menom Giulia Bernardelli, ktorá pretvára rôzne jedlá na dokonalé obrazce priamo na stole. Ako sama vraví, jej umenie je vždy spontánne a nikdy si nepripravuje nič vopred. To sú ale zlaté ručičky, veď posúďte sami. 

Umelkyňa pretvára jedlo na dokonalé obrazce Umelkyňa pretvára jedlo na dokonalé obrazce 1 Umelkyňa pretvára jedlo na dokonalé obrazce 2 Umelkyňa pretvára jedlo na dokonalé obrazce 3 Umelkyňa pretvára jedlo na dokonalé obrazce 4 Umelkyňa pretvára jedlo na dokonalé obrazce 5 Umelkyňa pretvára jedlo na dokonalé obrazce 6 Umelkyňa pretvára jedlo na dokonalé obrazce 7 Umelkyňa pretvára jedlo na dokonalé obrazce 8 Umelkyňa pretvára jedlo na dokonalé obrazce 9 Umelkyňa pretvára jedlo na dokonalé obrazce 10

Zdroj: Instagram

Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.