Uvedomili ste si niekedy ten fakt, že vlastne iba ženy sú tie, ktoré pri se*e naozaj kričia? Neviem, aké máte teda skúsenosti vy, ale ja vždy, keď som „svedkom“ niečej kopulácie (nechceným a, samozrejme, iba čo sa zvukových efektov týka – najčastejšie susedov odvedľa či prípadne iných susedov v nejakom tom hoteli), v 90% prípadoch počuť najmä ženu.

Ak počuť muža – v tom momente, kedy neprežívam to, čo tá žena, aj keď podľa tých zvukov (toho muža) som niekedy viac rada tomu, že neprežívam – heh, ale to je mimo tému… Ak teda počuť muža, je to z nezainteresovaného pohľadu dosť komické, ak nie úplne… nechutné. Ak sa však nad tým zamyslíme z nadhľadu, za predpokladu, že prežívajú niečo extra výnimočné, stonať by mali obaja účastníci tohto aktu.

ja ak by som bola muž, čím viac by moja partnerka v posteli stonala, tým menej by som verila tomu, že z toho vôbec niečo má

Takto: Ja ak by som bola muž, čím viac by moja partnerka v posteli stonala, tým menej by som verila tomu, že z toho vôbec niečo má! Ak mám byť totiž úplne úprimná, v dobe, keď bol môj intímny život v úplných plienkach, som presne takto prežívala onen styk aj ja. Avšak, vôbec nič som z toho nemala. Ani z toho styku a hlavne ani z toho revu, ak teda odpočítam opotrebované hlasivky, s ktorými keď som niečo povedala, v spoločnosti mal každý pocit, že denne vyfajčím tri krabičky ťažkých malboriek.

Ale niečo vám poradím a je to v podstate veľmi jednoduchá finta. Ak budete mať nabudúce v posteli „urevanú kráľovnú“ alebo ak chcete, herečku z prvej strany vášho obľúbeného portálu pre dospelých, skúste malú osvedčenú fintu: štipnite ju. Ak je naozaj v takej extáze, to uštipnutie ani nepocíti, naopak – ak zareaguje, tak… viete, na čom ste.

Ale pozor! Muži majú často krehké ego, preto niekedy radšej nevedieť a užívať ;-).

Do skorého videnia. Vaša Adelka.

Adela
Adelka je z našej redakcie síce najpromiskuitnejšia ale za to v sexuálnych otázkach najskúsenejšia. Niekedy ani nechceme radšej vedieť čo si myslí, pretože to pokazí všetky naše romantické predstavy. Mrška jedna ;-)
 • junak

  moja zlata, ked jedneho dna skonci tvoja puberta, pochopis, ze nie vsetky zeny su rovnake – jedna ma rada romanticky sex, druha drsnejsi, jedna je pri sexe uplne ticho, druha je hlucnejsia, je to uplne normalne, ani chlapi nie su vsetci uplne rovnaki..
  skor nadobudam dojem, ze ty si ten tichsi typ a zavidis zenam, ktore to maju rady drsnejsie a rady si pri tom zaskriekaju ;)

 • Michaela Machata

  asi ju nikto v zivote poriadne nevytr..al !! A o orgazme asi len sniva..ale poradim ti ja… slahni si extazu a zasexujes si poriadne aj ty ?. (Ale my normalni k tomu nic nepotrebujeme)

 • Michaela Machata

  Skus mat sex s muzom a nie s chlapcom , ktory este nedorastol ?.
  taku sprostost som este nepocula!!!